13:05
5/4/2014

Ciekawy opis raportów dotyczących oceny awaryjnego lądowania pasażerskiego samolotu na rzecze Hudson. Ile osób zabrało kamizelki ratunkowe — i dlaczego tak mało? Dlaczego nie skorzystali ze specjalnego sprzętu ratowniczego? Z jakiego powodu łodzie ratunkowe nie odwoziły pasażerów na wyznaczony punkt zbiórki? Oraz odpowiedzi na inne ciekawe pytania, pokazujące jak procedury bezpieczeństwa spisują się w praktyce.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

3 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Zapomnieli dodać, że całość się udała, bo woda jest miękka a samolot twardy!

    • Raczej po drodze nie było żadnej brzozy

  2. I nikt nie strzelał od 2:13

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: