11:06
7/7/2020

Krótka informacja dla osób z Wrocławia. Znowu macie szansę wziąć udział w naszych szkoleniach za darmo. Warunek: od 8 do 10 lipca 2020r. złożycie wniosek o dofinansowanie do któregoś z naszych szkoleń (pełna lista tutaj) do KFS w Powiatowym Urzędzie Pracy we Wrocławiu i spełniacie wymogi stawiane osobom ubiegającym się o dofinansowanie.

Jak zaaplikować?

Więcej informacji znajdziecie na stronie urzędu. Przystępnym językiem o tym czym jest KFS i kto może skorzystać z dofinansowań, opisaliśmy w tym artykule.

Jeśli będziecie potrzebowali pomocy z wypełnieniem wniosku lub otrzymacie załącznik, który musi uzupełnić firma szkoleniowa, skontaktujcie się z nami na szkolenia@niebezpiecznik.pl lub telefonicznie 12 4420244, pomożemy.

Śpieszcie się, gdyż środki są przyznawane zgodnie z kolejnością poprawnych zgłoszeń!

A jeśli jestem spoza Wrocławia?

Mamy specjalną listę powiadomień dla osób zainteresowanych możliwościami uzyskania dofinansowania do naszych szkoleń. Jeśli się do niej dopiszecie, otrzymacie dostęp do arkusza z informacją dla wszystkich miast, w których możliwe jest uzyskanie dofinansowania z KFS, wraz z instrukcją co robić i gdzie szukać formularzy zgłoszeniowych dla danego miasta:
Bez obaw, podane e-maile wykorzystamy wyłącznie do komunikacji w kwestiach dofinansowań naszych szkoleń. Jeśli lubisz czytać o RODO, kliknij tutaj.


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

1 komentarz

Dodaj komentarz
  1. Czy można złożyć wniosek przez internet?

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: