21:53
15/5/2012

Z naszych wcześniejszych postów doskonale wiecie, że wielkimi krokami nadchodzi CONFidence — jedna z największych konferencji poświęconych bezpieczeństwu IT w Polsce. Oto najświeższe informacje odnośnie tego, co czeka nas 23-24 maja w Krakowie oraz specjalny konkurs, w którym można wygrać wejściówkę.

CONFidence 2012 – CrackMe

Na stronie konferencji umieszczono pliki związane z CrackMe przygotowanym przez ESET. Zadanie polega na znalezieniu klucza autoryzacyjnego dla własnego imienia i nazwiska. Pierwsze 5 osób, które przyślą poprawne rozwiązanie otrzyma wejściówki na konferencję (lub możliwość przekazania innym osobom).

CONFidence 2012 – X-traction Point

Na konferencji odbędzie się specjalny turniej szpiegowski, poprzedzony serią otwartych warsztatów z lockpickingu, znajomości systemów alarmowych i umiejętności strzeleckich. Po całodziennym treningu zostaną wyłonione drużyny które zmierzą się z prawdziwą instalacją, gdzie głównym zadaniem będzie zinfiltrowanie bunkra, wykradnięcie dokumentów i uwolnienie zakładnika. To wszystko wieczorem w pierwszy dzień konferencji.


X-traction Point Trailer przez proidea

CONFidence 2012 – Agenda

Agenda konferencji jest regularnie uzupełniana. Prelegenci, którzy wystąpią na konferencji to m.in. : John “Captain Crunch” Draper, Gregor Kopf, Gaweł Mikołajczyk, Gareth Hayes, Luiz Eduardo, Zane Lackey, Raoul Chiesa i wielu innych.

Rejestracja

Rejestracja jest wciąż otwarta, do 15 maja wejściówkę można nabyć po niższej cenie. Dodatkowo na hasło “2012-niebezpiecznik” dostajecie 15% rabat :)

Do zobaczenia na CONFidence!

PS. W ramach CONFidence, w piątek 25 maja, Niebezpiecznik będzie prowadził 3h warsztaty z “Social Engineeringu” (koszt: 300 PLN). Link do zapisów TUTAJliczba miejsc ograniczona! Jeśli jesteście chętni i chcecie sobie “zaklepać” miejsce już teraz, to dajcie znać e-mailem, wpisując w polu temat słowo “rezerwacja”. Decyduje kolejność zgłoszeń :)

Przeczytaj także:

10 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. I takie szkolenie jest bardzo ciekawe :)
  Nie wymaga szerokiej wiedzy z IT a będzie bardzo przydatne

 2. Brzmi konkretnie.

 3. a na jaki adres trzeba wysłać rozwiązanie ?

 4. jaka aplikakacja hakujecie exe?? HEX EDITOR pokazuje tylko szyfrowanie md5

 5. szyfrowanie md5… ciekawe ….

 6. i tak wygrają znajomi znajomych :P po co się wysilać :D Pozdrawiam Pana Aleksandra (haha)

 7. filmik niby fajny, ale…
  no wlasnie – dziewczyna nie uzywa napinacza do otwierania drzwi ;) i pisze na klawiatorze bez uzywania entera – no chyba ze pisze tak szybko

 8. CrackMe było mile, nie za trudne nie za łatwe. Dziękuje jego twórcom za mila zabawę i mam nadzieje ze na samo CONfidence tez coś przygotowali ^^
  Nawet jeśli się spóźniłam z rozwiązaniem, to nie był to czas stracony :)
  Tak wiec polecam wszystkim którzy się jeszcze wahaja czy robić. Podpowiem ze nie było żadnych elementów brutforcowania, wystarczy analiza.
  pozdrawiam ^^

  hasherezade
  XYBleOmnMagSEebAnDFXaUOF

 9. Zaiste przyjemne crackme, choć był taki moment że prawie dałem sobie spokój… Ale frajda była jak w koncu ujrzałem Congratulations :) CiekaWe czy jeszcze zostały jakieś wejściówki… BartOwl / ZNBOFIMHJgjYBnolMHUWBUHn

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: