9:43
11/2/2015

* Wyniki konkursu UniCloud

Znamy już zwycięzców naszego konkursu dotyczącego chmury UniCloud. Wygrywa Mikołaj P., ale dodatkowo wyróżnionych zostało 3 kolejnych uczestników konkursu.

Poniżej uzasadnienie wyboru zwycięzcy od Unizeto:

Według nas, najlepszą odpowiedzią na pytanie PaaS czy IaaS jest recenzja, którą nadesłał Mikołaj P. Autor nie opowiada się jednoznacznie za wybranym modelem, natomiast rzetelnie wskazuje sytuacje, w których warto jest wykorzystywać dany model. Spodobała nam się konkluzja na koniec: „ (…)To
zależy do czego chcemy użyć danego modelu i jak bardzo chcemy go kontrolować.”

Wybór „PaaS czy Iaas” nie jest prosty. UniCloud jest przykładem chmury udostępnionej w nowatorskim modelu Platform as Infrastructure, który łączy ze sobą elastyczność IaaS z łatwością użycia PaaS. Z technologii użytej w UniCloud korzysta ponad 150 tys. programistów w 25 krajach na całym świecie, a już teraz dostępna jest również dla użytkowników wymagających lokalizacji na terenie naszego kraju i z polskim supportem. Tutaj więcej informacji o PaaS.

Jednocześnie chcemy wyróżnić dostępem premium do platformy podczas beta testów kilku uczestnikom, których odpowiedzi też przypadły nam do gustu:

 • 1) Michał G. – za fajny język,
 • 2) JP – który doczytał się Wielorybów
 • 3) Piotr M. – dość analityczne wskazanie podstaw wyboru

Dostępy premium podczas beta testów to:

  • dwa razy więcej cloudletów,
  • możliwość korzystania z publicznych adresów IP,
  • możliwość tworzenia serwerów VPS.

Uwaga! Czas dostępu premium ograniczony do 16.02.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

2 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Unizero? To są ci, którzy wysyłali e-mail do nagłówkami wszystkich adresatów? To już wolę tym amatorom nie dawać dostępu do moich danych…

 2. Mikołaj P.? Postawiono jakieś zarzuty?

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: