20:53
7/3/2019

Jeśli jeszcze nie kupiliście prezentu dla bliskich sercu kobiet (a także nawet jeśli prezent już macie), rozważcie jutro zmianę życzeń z “wszystkiego najlepszego” na “wszystkiego najbezpieczniejszego”. I my Wam w tym pomożemy, żeby Wasze Kobiety były najbezpieczniejsze :) W skrócie: do końca jutrzejszego dnia albo do wyczerpania zapasów, wejściówki na nasz bestsellerowy wykład “Jak nie dać się zhackować?” (który już niebawem w 12 miastach w Polsce) są tańsze!

Mamy prezent dla Ciebie i Twoich Kobiet

To idealna okazja, aby Wasze Drugie Połówki, Mamy, Babcie, Ciocie i Teściowe wysłać do nas na pogadankę o tym jak bezpiecznie korzystać z komputera i smartfona surfując po internecie, nie tylko podczas zakupów online. My przekażemy im wiedzę, która podniesie bezpieczeństwo ich danych, pieniędzy i tożsamości. Zrobimy to w przystępny i widowiskowy sposób, a Wy dzięki temu będziecie mieli czas na rozmowy ze swoimi Kobietami na istotniejsze w Waszych relacjach tematy (i mniej próśb o formatowanie Windowsa ;).

Jak zdobyć zniżkę?

Aby zdobyć promocyjny bilet, kliknijcie na przycisk “zarejestruj się” poniżej i wybierzcie swoje miasto, a następnie bilet o nazwie “Dla Kobiet“:

Psst, nie sprawdzamy płci podczas wejścia na salę, więc jeśli sami nie macie jeszcze wejściówki, to możecie podczas zakupu zmienić płeć i pozyskać bilet taniej ;)
Liczba promocyjnych biletów jest ograniczona.

Oto alfabetyczna lista miast, które nebawem odwiedzimy:

W ramach trwającego ok. 3 godziny wykładu pokażemy:

 • Jak nie paść ofiarą popularnych w Polsce oszustw internetowych, scamów i przekrętów
 • Jak poprawnie zabezpieczyć komputer i smartfona, aby nie zostały one zhackowane przez cyberprzestępców
 • Jak chronić swoją prywatność w trakcie korzystania z e-maila i serwisów społecznościowych
 • Jak zabezpieczyć swoje dane i komunikację, aby nie zostały one przez nikogo przechwycone
 • Jak bezpiecznie robić zakupy w internecie
 • Jak bezpiecznie korzystać z bankowości internetowej

Powyższe zagadnienia zilustrujemy prawdziwymi przykładami ataków, jakie w ostatnich miesiącach dotknęły Polaków, a dodatkowo sami, na żywo, pokażemy Ci jak w rzeczywistości atakują hackerzy, między innymi:

 • Podszyjemy się pod Pana Prezydenta
 • Wykradniemy dane ze smartfonu uczestnika wykładu
 • Pokażemy jak szybko łamane są hasła Polaków
 • Zainfekujemy laptopa ofiary i będziemy ją podglądali przez wbudowaną w laptopa kamerkę
 • Przejmiemy kontrolę nad komputerem przy pomocy złośliwego pendrive’a i kabla USB
 • Zadzwonimy do uczestnika wykładu z numeru jego żony (i bez jej wiedzy ;)

Więcej o samym wykładzie i jego agendzie możecie poczytać tutaj. Ocena z ponad tysiąca ankiet to 9,3/10. Jednym słowem: warto. Dwoma słowami: każdy powinien. Trzema słowami: zapisz się teraz ;)

PS. A jeśli nie zamierzasz skorzystać z tej okazji, to chociaż dodaj do jutrzejszych życzeń z okazji Dnia Kobiet pierwiastek bezpieczeństwa w postaci namówienia znajomych Pań na wykonanie badań profilaktycznych. Sam też się przebadaj. ❤️


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

13 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. I brak warszawy… O_O

 2. ciekawe jaki prezent przygotuje niebezpiecznik na dzień mężczyzn

  • …porno na rządowych stronach? :D

  • Niestety portal prowadzi facet, więc nie spodziewajmy się jakiegoś szczególnego traktowania ten jeden dzień w roku…
   O facetach myśli się tylko w kategoriach “pomóż znieść ten mebel” :)

  • I tu się mylisz. Akcja od razu była symetryczna. Dziś jest jej druga część, bo dziś Dzień Mężczyzn: https://niebezpiecznik.pl/post/na-dzien-mezczyzn-zabezpiecz-swojego-faceta/

 3. Bilety są w formie elektronicznej, tak?

 4. Czy przed (lub po ) wykładzie będzie można nabyć niebezpiecznikowe gadżety? Bo w tym bilecie dla kobiet jest tylko sama wejściówka, a być na wykładzie i wyjść bez kulowej już niebezpiecznikowej torby trochę szkoda…

  • Będzie można – dla Ciebie torba gratis :)

  • Piotrze: ciekawe, ile teraz Hanek się zgłosi po torbę :-)

 5. Super :) dziękuję :)

 6. Cieszę się że będzie w Poznaniu, już kombinuję załatwić wolne na ten czwartek.

 7. Sprawdzacie imię bądź nazwisko czy można być “XY”?:)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: