11:33
7/1/2012

Organizatorzy konwentu 28C3 udostępnili nagrania wszystkich wykładów i lighting talków.

28C3

Do ściągnięcia w różnych formatach stąd.
Odpowiednie playlisty są także na YouTube — miłego oglądania :-)

Niektóre z zagadnień przedstawionych na 28C3 zostały przez nas opisane w szczegółach — tutaj możecie się z nimi zapoznać.


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. na marginesie (off topic jest nie po polskiemu), czyli: ciekawe ktory z czytelnikow sprawdzil i ew wymieni tarcze hamulcowe, klocki, elementy zawieszenia, ESP, ABS, itd. w aucie a namietnie jednoczesnie przejmuje sie tematami bezp “inetowego” ogolnie ujmujac :-)

    • Wymieni ABS i ESP?

    • zaklad? razem z autem :)

  2. Niebezpiecznik misyjnie – rodacy, trzeba się uczyć angielskiego. :D

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: