8:16
12/10/2022

Jak bezpiecznie i skutecznie przenieść dane i aplikacje do chmury? Jakie są nowe regulacje dot. cyberbezpieczeństwa? Jak podnieść się po awarii czy ataku? Jak zrealizować cyfrową suwerenność w praktyce? Jak budować bezpieczeństwo w złożonych środowiskach multicloud?

O tym wszystkim będziemy mówić podczas 3 edycji konferencji IDC Cloud & Security 2022 poświęconej efektywnemu i bezpiecznemu zarządzaniu rozwiązaniami chmurowymi w czasach niepewności i zmienności. 

Na spotkanie zarejestrować można się tutaj.

Konferencja odbędzie się na żywo 27 października 2022 roku w Raffles Europejski Warszawa. 

Podczas spotkania przedstawione zostaną dane i trendy oraz omówiona zostanie praktyczna strona trudnych wdrożeń z uwzględnieniem nowych zagrożeń. Dodatkowo gwarantujemy wspaniałą atmosferę, wyśmienite towarzystwo, gorącą kawę i przepyszny lunch z networkingiem. Więcej informacji o prelegentach i programie na stronie wydarzenia IDC Cloud & Security. Zapraszamy do rejestracji już dziś!

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

1 komentarz

Dodaj komentarz
  1. bedziecie w lublinie?

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: