10:32
21/9/2018

Konferencja SECURE ma swoje stałe miejsce w kalendarzu imprez związanych z tematyką bezpieczeństwa IT. Jeśli chcecie się na nią wybrać to mamy dla was zniżki!

Tegoroczna, 22. edycja międzynarodowej konferencji SECURE odbędzie się w dniach 23-24 października w Airport Hotel Okęcie przy ul. KOR 24 w Warszawie. Dodatkowo w przeddzień wydarzenia (22.10) można zapisać się na towarzyszące konferencji praktyczne warsztaty.

Wśród tegorocznych prelegentów są m.in. Fernando Diaz z VirusTotal, który opowie o złośliwym oprogramowaniu w systemach Android, Inbar Raz z prelekcją o wyzwaniach współczesnej motoryzacji w aspekcie cyberbezpieczeństwa, jak również Jarosław Sordyl z CERT PSE, który przedstawi uczestnikom w jaki sposób i przed czym musi się bronić polski przemysł. SECURE 2018 to także tematy związane z tematyką sztucznej inteligencji, bezpieczeństwa danych, światem Big Data, oraz IoT.

Kodzik na rabacik

Jeżeli jeszcze nie kupiliście wejściówki, to mamy dla Was specjalny kod rabatowy spryciarz_15 upoważniający do 15% zniżki. Liczba miejsc jest ograniczona, więc warto się spieszyć z rejestracją. Organizatorami są NASK i działający w jego strukturach zespół CERT Polska. Wydarzenie adresowane jest do osób decyzyjnych w zakresie bezpieczeństwa ICT w przedsiębiorstwach, administratorów, członków zespołów bezpieczeństwa oraz praktyków z tej dziedziny. Szczegółowa agenda i link do rejestracji na stronie www.secure.edu.pl.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Rozpocznij dyskusję, bądź pierwszy... ;-)

Dodaj komentarz

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: