10:40
27/1/2020

Krótkie info, z którego bardzo się w Niebezpieczniku cieszymy. W zeszłym tygodniu zakończyły się 3 aukcje charytatywne, w ramach których zebraliśmy łącznie: 10 198 PLN. Środki są już na koncie WOŚP i zostaną przeznaczone na pomoc dzieciakom.

Oto podsumowanie aukcji:

W porównaniu do wyniku z zeszłego roku, kiedy licytowaliśmy tylko nasze gadżety, przychód jest 10 razy większy. Bardzo dziękujemy Wszystkim, którzy licytowali i gratulujemy zwycięzcom!


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

7 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Macie błąd w linku do “nasze gadżety”

  2. Link pod “nasze gadżety” nie bangla.

  3. I tak trzymać! Szacunek i czoła chylę, za pomysł, za serce.

    • Na tak dużą społeczność niebezpiecznika (ponad 160 tysięcy osób na FB) spodziewałem się przynajmniej 50 tysięcy zł. Sam brałem udział w aukcji aby podbić cenę. Szkoda ,że w licytacji brała udział garstka osób :(

    • Tylko, że w ramach aukcji wygrywają możliwości jednej osoby — zwycięzcy. A nie suma możliwości wszystkich Czytelników. Może za rok spróbujemy zbiórki w stylu “się pomaga”, gdzie wpłacać można drobną kwotę, ale może to zrobić bardzo dużo osób. Tylko wtedy trzeba będzie pomyśleć nad inną “nagrodą”.

  4. brawo wy !

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: