11:12
7/4/2020

Krótki update naszej akcji pt. darmowy webinar (ale z możliwością wpłaty datku na pomoc polskim lekarzom ❤️, pielęgniarkom i ratownikom w walce z koronawirusem). W 6 dni na webinar zarejestrowało się 6 000 osób, z czego 2700 osób wpłaciło aż 80 000 PLN!!! Serdeczne dzięki dla wszystkich!

Do webinaru poświęconemu zabezpieczaniu kont internetowych (managery haseł, 2FA, U2F) pozostało jeszcze ~30 godzin, więc jeśli jeszcze się nie zapisaliście, to:

…i dorzucajcie (lub nie) do skarbonki. Przymusu nie ma. Ale zdrowi pracownicy służby zdrowia przydaliby się nam wszystkim w najbliższych tygodniach…

PS. A jak już się zarejestrowałeś, to udostępnij informacje do znajomych. Wiedza z webinara jest dla każdego :)


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

Rozpocznij dyskusję, bądź pierwszy... ;-)

Dodaj komentarz

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: