19:59
12/6/2011

Anonimowi (ci, którzy jeszcze nie zostali zaresztowani) mszczą się za zamknięcie 3 członków przez hiszpańską policję. Operacja OpPolicia przynosi skutek, bo strona hiszpańskiej Policji była dziś niedostępna.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

6 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. http://www.thetechnoant.info/oppolicia/?p=poli&foo=17890
    statystyki ładowania strony

    • To 400 wejść wystarczy by DDosnąć taką stronę? Ile mniej więcej by trzeba było na Niebezpiecznika i może N-K? (masa serwerów) Orientuje się ktoś? :D

  2. I czemu mnie to nie dziwi. Ale gratulacje dla hiszpańskiej policji za zatrzymanie osób uważanych raczej za nieuchwytne. ;D

  3. Eee… DDoS to za mało mogli by wejść na serwer i wstawić jakiś głupi fotomontaż komendanta na stronę główną :D

  4. “for arresting peaceful protestors” – to chyba znaczy, ze nie złapali jednak TYCH anonimowych… Z resztą, wątpię, żeby osoba która zna się na łamaniu zabezpieczeń nie miała swoich danych na komputerze chociażby Truecryptem zabezpieczonych.

    • Na kanale Anonimowych można było dowiedzieć się, że aresztowano “płotki”, które nie szyfrowały nawet swoich danych, jak im to radzili starsi koledzy

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: