8:21
15/7/2014

Pouczające opracowanie sposobów/technik jakimi techniczna osoba (np. programista) może zaszkodzić swojej firmie/organizacji.

Jest też analiza kto najczęściej tego typu ataki wykonuje. Okazuje się, że jest to pracownik na etacie, w wieku 21-30, jeszcze zatrudniony, zazwyczaj w banku. Uderza w godzinach pracy, ze swojego konta, często modyfikuje później logi, a motywem sabotażu jest zemsta. Co ciekawe, najczęściej jego działania są wykrywane przez pracowników spoza działu IT.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

Rozpocznij dyskusję, bądź pierwszy... ;-)

Dodaj komentarz

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: