19:00
29/5/2010

Wspólnie z serwisem internetowym Spider’s Web, 5 dni temu zorganizowaliśmy konkurs dla czytelników obu serwisów. Do wygrania były 2 pendrive’y marki SanDisk z przyciskiem do automatycznyego backupu danych, o wartości 600 zł każdy. Dzisiaj prezentujemy zwycięzców konkursu.

Zanim jednak przedstawimy nowych posiadaczy pendrive’ów SanDisk należą się Wam odpowiedzi na pytania konkursowe. Pytania na temat serwisu Spider’s Web, które prezentowane były w serwisie i fanpage’u były następujące:

 1. Podaj dokładną datę kiedy debiutował serwis Spider’s Web jako platforma czterech blogów opinii i analiz na temat technologii.
 2. (pojawiło się na Facebooku): Podaj imię i nazwisko blogera Spider’s Web, który jest deweloperem oprogramowania mobilnego na platformę iPhone OS oraz Google Android.
 3. Podaj tytuły wraz z linkami do dwóch wpisów na Spider’s Web, które polecają najlepsze polskie profile na Twitterze oraz najciekawsze technologiczne fanpage’a na Facebooku.

Najszybciej na wszystkie pytania, jako pierwszy poprawnie odpowiedział Paweł Ściegienny.

Odpowiedzi Pawła

Serdecznie gratulujemy i prosimy o kontakt z ekipą Spider’s Web w celu podania adresu, na który chcesz otrzymać nagrodę — pendrive USB 2.0 SanDisk Ultra Backup 64GB o wartości 600 PLN.

Przypominamy, że ten przenośny dysk posiada przycisk automatycznego backupu, dzięki któremu kopie danych są dostępne po jednym naciśnięciu. Informacje składowane na tym dysku można zabezpieczyć 128 bitowym szyfrowaniem sprzętowym AES. Przed skutkami upadków, SanDisk Ultra Backup 64 GB broni się za pomocą solidnej obudowy z tworzywa sztucznego z chowanym złączem USB. Krótko mówiąc, nie tylko działa fajnie, ale i fajnie wygląda :-)

Aktualizacja 30.05.2010
P.S. Wygląda na to, że chłopakom ze Spidersweb, po długich bojach ;) udało się już wyłonić zwycięzcę w konkursie wiedzy na temat Niebezpiecznika: a imie jego


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

11 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Cóż, pozostaje liczyć na szczęście następnym razem… ;]

 2. Pogratulować nowej zabawki ;]

  PS. Dalej twierdzę, że powinno być losowanie, ale… może następnym razem.

 3. poza prowadzeniem serwisu, gdzie pracujecie na co dzień? (pytanie do kochanych adminków ;))

 4. cytując: “Zasady konkursu – konkurs trwa od 24 do 30 maja 2010 r. włącznie”

  zaraa, który my dzisiaj mamy? WTF?

  panowie, random rządzi! (btw, w relacjach międzyludzkich też)

  • shaql: W chwili opublikowania posta był 29 maja. Napisaliśmy, że wygra osoba, która jako pierwsza podeśle trzy odpowiedzi na trzy opublikowane pytania. Konkurs trwa do 30 maja (włącznie). Poprawne odpowiedzi napłynęły 29-maja — nie widzę więc sensu czekać do 30 maja. Zauważ, że nie precyzowaliśmy *kiedy* pojawią się pytania — na tym właśnie polegał konkurs, żeby być na bieżąco.

 5. Szykuje się “wjazd na chatę” :D

 6. Jak skomentujecie posta plk, który podał linka do wykopu?

 7. @L/\N|)O: Tutaj? Nijak. Ponieważ sprawa nie dotyczy nas, a drugiego serwisu i ich procesu losowania. (Nie wiem czy zauważyłeś, ale konkurs jest dwuwątkowy, a wątki zupełnie odrębne — po naszej stronie konkurs i losowanie przebiegało bezproblemowo).

 8. Rozumiem, dzięki za odp :)

 9. “(…)po naszej stronie konkurs i losowanie(..)” – rety, to jednak było losowanie? :P a, tak, rzeczywiście, losowanie spośród jednej osoby :D (sorry za nadmiar sarkazmu/ironii, ale cóż… :P)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: