9:02
24/5/2010

Serwisy internetowe Spider’s Web oraz Niebezpiecznik ogłaszają konkurs dla czytelników, w którym do wygrania są 2 pendrive’y marki SanDisk 64GB z funkcją automatycznego backupu danych.

W skrócie

Czytajcie do końca maja posty na serwisie Spider’s Web i doglądajcie ich fanpage. W nich znajdziecie pytania na temat Niebezpiecznika. Pierwsza osoba, która prześle poprawne odpowiedzi na adres: kontakt@spidersweb.com.pl zgarnia wypasionego pendrive’a.

Zasady konkursu

 • konkurs trwa od 24 do 30 maja 2010 r. włącznie
 • w konkursie mogą wziąć udział czytelnicy serwisów Spider’s Web oraz Niebezpiecznika, którzy są fanami obu serwisów na Facebooku.
  Dla pewności, tutaj macie wszystkie potrzebne linki:  fanpage Spider’s Web


  fanpage Niebezpiecznika

 • konkurs polegać będzie na aktywnym czytaniu treści wpisów pojawiających się w ciągu najbliższego tygonia w obu serwisach lub na ich fanpage’ach po to, aby poprawnie odpowiedzieć na 3 pytania w nich ukryte. W serwisie lub na fanpage’u Spider’s Web pojawią się pytania na temat treści z serwisu Niebezpiecznik, a w serwisie lub na fanpage’u Niebezpiecznik pytania na temat treści z serwisu Spider’s Web.
 • zadaniem biorących udział w konkursie czytelników będzie przesłanie poprawnych odpowiedzi na zadane pytania na jednym z blogów. Czytelnik, który jako pierwszy prześle poprawne odpowiedzi wygrywa.
  • odpowiedzi na pytania konkursowe, które pojawią się w serwisie Spider’s Web należy przesłać na adres e-mailowy: kontakt@spidersweb.com.pl
  • odpowieddzi na pytania konkursowe, które pojawią sie w serwisie Niebezpiecznik należy przesłać na adres e-mailowy: konkurs@niebezpiecznik.pl

Nagrodami w konkursie są 2 szybkie nośniki danych USB 2.0 — SanDisk Ultra Backup 64GB, o wartości 600 PLN każdy.

Nagroda: Sandisk Ultra Backup 64GB

SanDisk Ultra Backup 64GB posiada automatyczną funkcję backupu, dzięki której kopia Twoich danych będzie dostępne po jednym naciśnięciu przycisku. Będziesz mógł zabezpieczyć informacje hasłem (wsparcie dla 128 bitowego szyfrowania sprzętowego AES). SanDisk Ultra Backup 64 GB posiada solidną obudowę z tworzywa sztucznego z chowanym złączem USB.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

28 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Blah Facebook… http://xkcd.org/743/

 2. Blah, nie będzie losowania ? :/
  Jak znam życie, to wygra jakiś ‘no-life’ siedzący non-stop przed komputerem i czatujący na kolejne pytania…
  IMHO losowanie byłoby bardziej sprawiedliwe…

 3. Losowanie było poprzednio (wejściówka na Confidence ;-)

 4. Szkoda, że wymagane jest konto na fejsbuku.

 5. Precz z twarzoksiążką! :/

  • @AntySocjal: chyba zaraz, specjalnie dla Ciebie, puszczę posta o tym jak skonfigurować sobie ustawienia prywatności na Facebooku, bo widzę, że niektórzy mają z tym najwyraźniej problem :>

 6. @Piotr Konieczny – tu nie chodzi o konfigurację ustawień prywatności, ale o Facebooka jako takiego. Wielu ludzi (w tym ja) z różnych powodów (nawet ideologicznych) nie chce mieć tam konta i kropka.

 7. @Cyber Killer: …i dlatego nikogo nie zmuszamy do wzięcia udziału w konkursie ;)

 8. Wziąłbym udział gdyby nie fejsbuk.

 9. Sam żałuję, że w wielu blogowych konkursach koniecznym staje się posiadanie konta na fejsbuku, ale i tak się nie ugnę!

 10. Facebook ;/ a szkoda bo konkurs ciekawy.

 11. Hehe, a ja myślę, że wy tak tylko siejecie ferment z tym facebookiem, żeby zniechęcić do konkursu jak najwięcej osób i tymsamym zwiększyć swoje szance :) Przebiegła strategia :)

 12. W sumie i tak dobrze, że konkurs nie odbywa się poprzez śledzika na nk.

 13. @Cyber Killer, @zzz1986@o2.pl
  Skoro tak bardzo nie lubicie facebooka i twardo zapieracie się przed posiadaniem konta to po prostu zrezygnujcie z udziału w konkursie i nie okazujcie tego całemu światu… Jest określony regulamin zabawy i koniec.

 14. @Jakubat
  i dokładnie tak zrobię. Nie oddam swoich danych FB za szansę na dużego pena. Mam wiedzę gdzie kupić pendrive’a, nie mam za to wiedzy gdzie kupić nową tożsamość.

 15. Ja wcale nie twierdzę, że koniecznie muszę brać udział, tylko napisałem, że szkoda, ale i tak lepiej niż śledzik.
  To, że jest określony regulamin udało mi się zrozumieć :)

 16. s/fanpage/strona wielbicieli/ albo strona fanów (pasjonatów, kibiców, zwolenników, miłośników)

 17. @Piotr Konieczny:
  Ale zmuszacie tych, którzy chcą wziąć w nim udział do rejestracji na szajsbooku ;<

 18. pfff, a po co Wasze dane w facepalmie? co za problem założyć konto fikcyjne? ;]
  ale w konkursie, choć nagroda kusząca, raczej nie wezmę udziału, bo trzeba by non-stop odświeżać oba serwisy i czytać wszystko na bieżąco, żeby być tą pierwszą osobą :P random rządzi ;]

 19. To, ze nie mam konta na fb oznacza, ze jestem gorszym czytelnikiem ? ba, nie jestem czytelnikiem, bo nie mam konta na fb i nie jestem fanem niebezpiecznika a konkurs jest tylko dla czytelnikow.
  to jst chyba rasizm :)

 20. A z zupełnie innej beczki: Odpowiedzi należy wysyłać w opakowaniu zbiorczym, wszystkie na raz, czy w trzech listach po jednej? ;)

 21. Podzielam jeden z pierwszych komentarzy, wyłączenie losowania na rzecz kto 1 ten lepszy powoduje, że nie wezmę udziału w konkursie. Co do facebooku, nie chcesz to nie bierzesz udziału i już. Jak ja, ale z innego powodu. Ale nagroda ciekawa, ciekawa.

 22. […] Jeśli ktoś z Was otrzymał taką fakturę, podeślijcie nam skan. Publikujemy pierwsze pytanie konkursowe. Podaj dokładną datę kiedy debiutował serwis Spider’s Web jako platforma czterech blogów […]

 23. Dopiero teraz doczytałem przedostatni komentarz. Wyjaśnijcie proszę, bo nie rozumiem. Czy to znaczy, że tak naprawdę konkurs będzie się ograniczał do tego kto pierwszy prześle odpowiedzi na 3 pytania po 3 pytaniu?

 24. “Konkurs polegać będzie na aktywnym czytaniu treści wpisów pojawiających się w ciągu najbliższego tygonia w obu serwisach lub na ich fanpage’ach po to, aby poprawnie odpowiedzieć na 3 pytania w nich ukryte.”

  Rozumiem, że odpowiedzi na pytania znajdować się będą w artykułach zamieszczonych w ciągu tego tygodnia?

  Przy okazji w powyższym cytacie jest literówka “tygonia”

 25. […] każdego włamywacza wziąć na litość. Tylko chyba ciężko będzie go wpiąć in-line… 3 pytanie konkursowe: Podaj tytuły wraz z linkami do dwóch wpisów na Spider’s Web, które polecają najlepsze […]

 26. […] z serwisem internetowym Spider’s Web, 5 dni temu zorganizowaliśmy konkurs dla czytelników obu serwisów. Do wygrania były 2 pendrive’y marki SanDisk z przyciskiem do […]

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: