15:48
25/12/2014

Ciekawy artykuł o tym jak są szkoleni rządowi hackerzy.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Niewiele tam o szkoleniu hackerów – tylko, to że szkolą się na uniwersytecie. Wiele krajów szkoli swoich żołnierzy do prowadzenia tzw. wojny cybernetycznej, więc czemu nie Korea Pn.

  2. Ani ciekawy, ani o szkoleniu.

  3. Zastanawia mnie w jaki sposób szkolą się w hackowaniu systemów klasy Enterprise? Maszyn POWER czy SPARC nie można ot tak sobie kupić i wywieźć do Korei Północnej.

    • Eee… można je spokojnie kupić na ebayu. Sam kupowałem w ten sposób części do Sun-ów (dyski, płyty z procesorami). Myślę, że dla Koreańczyków to też nie byłby żaden problem.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: