22:59
19/1/2014

Fundacja Panoptykon przygotowała ciekawy, interaktywny przewodnik na temat monitoringu.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

6 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. polecam reverse monitoring: http://en.wikipedia.org/wiki/Sousveillance

 2. Nie sądzę, żeby którykolwiek czytelnik Niebezpiecznika dowiedział się z tego czegoś nowego/interesującego.

 3. Kiedyś nie było kamer a i tak można było mieć
  nieprzyjemności, jak na przykład emerytka pacząca z okna nakapowała
  matce, że paliło się papierosy za śmietnikiem.

  • To był emeryt-społecznik. Zdecydowanie bardziej skuteczne “ustrojstwo” niż kamera monitoringu ;)

 4. […] że w Londynie na jedną kamerę przypada czternastu mieszkańców. W Polsce dopiero teraz zaczyna się dyskusja związana z monitoringiem wizyjnym – czy kamery powinny tylko widzieć, a może także słuchać? Czy każda monitorowana […]

 5. przepraszam jesli pisze w nie odpowiednim dzile. prosze administratorow strony o przeniesienie komentarza. w krakowie na zdrowej wymagany jest monitoring ruchu ulicznego. brak bezpieczenstwa. prywatnosci. i spokoju w nocach nie jeden raz.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: