16:13
6/4/2020

Panoptykon opublikował bardzo ważny i sensowny apel. Jest on skierowany do wszystkich, którzy do walki z koronawirusem chcą zaprząc technolgię, dane zbierane z różnych urządzeń czy tworzyć pomocne aplikacje. Zgadzamy się z tymi postulatami. I dlatego Niebezpiecznik jest wśród sygnatariuszy.

Polecamy lekturę i pchnięcie tego dalej, zwłaszcza do każdego kto chce “pomóc w walce z pandemią kolejną aplikacją”. Pssst, te wytyczne są też doskonałe dla każdej innej aplikacji.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

3 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. […] dany użytkownik smartfona. Technologia stosowana w aplikacjach tego typu nie jest doskonała, a źle użyta może stanowić zagrożenie nie tylko dla prywatności użytkowników, ale również dla ich bezpieczeństwa lub wprost prowadzić do masowej […]

  2. […] ** 7 zasad dla technologii do walki z koronawirusem […]

  3. […] a w walce z koronawirusem niewiele pomoże? Pisaliśmy już o tym w kilku poprzednich naszych artykułach, ale […]

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: