22:06
8/6/2013

Tak przynajmniej twierdzą oni sami. Jeśli wierzyć temu, co jest w tej wklejce to Anonimowi uzyskali dostęp do dokumentów opisujących operacje polegające na szpiegowaniu obywateli 35 krajów (nie do końca wiadomo skąd one pochodzą i czy rzeczywiście są tajne, jak utrzymują Anonimowi — na dokumentach brak jest bowiem sygnatur dot. stopnia poufności).

BTW: O ostatnich przeciekach z NSA pisaliśmy tutaj.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

6 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. […] PS2. Anonimowi twierdzą, że wykradli z NSA dokumenty dotyczące programów szpiegowskich — i udostępniają je światu. […]

 2. Szybko robić mirrora na Freenecie i torze, bo pewnie chuje z National Stupidity Agency zaraz skasują.

  • o, widze bojownik o wolność w internecie :D

 3. Proponuję proste ćwiczenie – dokumenty pobrać, fragment każdego wkleić w Google i spojrzeć na wyniki. Zajmie mniej czasu niż formułki typu “nie do końca wiadomo skąd one pochodzą”.

  1. http://kzoinnovations.com/afei/ppt/Mazyck_2010_EA_Conf_RA.pdf
  2. http://www.dtic.mil/cjcs_directives/cdata/unlimit/5123_01.pdf
  3. http://www.dtic.mil/cjcs_directives/cdata/unlimit/6212_01.pdf
  4. http://dodcio.defense.gov/Portals/0/Documents/DoD%20Directives/514401p%5B1%5D.pdf
  5. http://www.dtic.mil/whs/directives/corres/pdf/800001p.pdf

  i mógłbym tak dalej, aż do końca listy.

  • Czyli ‘rzoncom’!

 4. “tajne” dokumenty na hostingu który płaci za każdy ściągnięty plik ;)

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: