9:30
4/6/2011

Warto przez weekend znaleźć chwilkę, by zapoznać się z poniższym wykładem Marca Heuse z kongresu 27C3:


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Warto dodać, że 8 czerwca jest światowy dzień IPv6, w sensie testu: http://www.worldipv6day.org/

  Wideo obejrzałem, całkiem całkiem…

  • Może jakieś streszczenie?

  • @dextrexx:
   ogladaj co 3min po 10sek to bedziesz miec streszczenie -_-‘

 2. Właśnie oglądam. Co miał na myśli prelegent mówiąc (05:04) że transmisja multicast jest jedynie lokalna? W żadnym RFC i materiałach nie spotkałem się z taką interpretacją, szczególnie że wartość 0xE w polu scope adresu multicast oznacza właśnie global. Nie chodzi mi o to że np. globalne multicasty nie są wykorzystywane, a jedynie brak technicznych i koncepcyjnych przeciwwskazań przeciwko stosowaniu takiego mechanizmu gdyby komuś bardzo zależało (tzn. uzyskał by adresy i dogadał się z innymi firmami/AS że będą mu to routować).

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: