9:00
30/1/2010

Weekendy to czas podróży, a podróże po polskich drogach to dziury, wypadki, korki, pijani kierowcy, niedzielni kierowcy i kretyńsko ustawione fotoradary — jednym słowem: niebezpieczeństwo. Dlatego motocyklistom proponujemy taki oto kask.

Co ciekawe, koncept chłodzącego mózg kasku został wymyślony podczas gry w koszykówkę. Jak wspomina wynalazca, stukł on łokieć (o głowę kolegi). Obaj dostali worki z lodem, przy czym jeden w roztargnieniu wrzucili do kasku i zapomnieli o nim. Po grze, nieświadomy niczego właściciel kasku założył go na głowę i odczuł ulgę. Wtedy nastąpiło olśnienie — i tak oto powstał kask, który przy upadku uwalnia chemikalia wchodzące ze sobą w reakcję powodującą obniżenie temperaturę głowy. To zapobiega urazom mózgu i pomaga przetrwać ofierze czas do przyjazdu karetki — a przynajmniej tak twierdzi producent :> Ja mimo wszystko proponuje motocyklistom i kierowcom jeździć wolniej i ostrożniej.


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

2 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Kolejny raz przypadek zaowocował utworzeniem ciekawej rzeczy. Miejmy nadzieję, że kask się rozpowszechni i uratuje życia ludzkie.

 2. Genialne!!! Taki kask ma wiele innych zastosowań:
  – w czasie dyskusji (np. Linux – Windows)
  – jak poznamy atrakcyjną facetkę
  – chcemy głosować na PO/PIS/SLD/itd

  to po stuknięciu zrozumiemy że
  – tamten system też ma zalety
  – nasza facetka może ma mniejsze piersi ale może nam to pasi ?
  – jaka to różnica???

  + wiele innych zastosowań

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: