21:08
30/3/2013

Okazuje się, że ostatni atak na Spamhaus to nie tylko DDoS, ale również próba BGP Hijackingu przez AS Cyberbunker.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

2 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. brawo za innowacyjne podejscie ;]

  2. […] Z hijackingiem tras BGP mieliśmy już do czynienia. Technika wcale nie jest innowacyjna. Ruch internautów do znanych usług przejmowała Białoruś i Islandia oraz Chiny (i to wielokrotnie). Niektóre z ataków na BGP były też przykrywane trwającymi w tym samym czasie bardziej widocznymi (i odciągającymi uwagę) atakami DDoS (por. atak DDoS/BGP na Spamhaus). […]

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: