21:08
30/3/2013

Okazuje się, że ostatni atak na Spamhaus to nie tylko DDoS, ale również próba BGP Hijackingu przez AS Cyberbunker.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

2 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. brawo za innowacyjne podejscie ;]

  2. […] Z hijackingiem tras BGP mieliśmy już do czynienia. Technika wcale nie jest innowacyjna. Ruch internautów do znanych usług przejmowała Białoruś i Islandia oraz Chiny (i to wielokrotnie). Niektóre z ataków na BGP były też przykrywane trwającymi w tym samym czasie bardziej widocznymi (i odciągającymi uwagę) atakami DDoS (por. atak DDoS/BGP na Spamhaus). […]

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: