10:36
18/2/2015

Jeśli posiadacie wersję 4.2.2.0200 — zaktualizujcie. W przeciwnym razie odpowiednio spreparowany e-mail (błędny nagłówke Content-Disposition) spowoduje crash aplikacji. Opis błędu tutaj.

Podobny błąd (DoS aplikacji przez znak Unicode) był także na iOS.

Dziękujemy Mariuszowi za informację

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

6 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Dobry żart, zaktualizować androida. Chciałbym :D

  • Już głupio nie trolluj, chodziło o wersję Gmaila i jego aktualizację.

  • @Ninja, jakiego GMaila? O ile dobrze rozumiem chodzi o aplikację ‘Poczta’, a nie ‘Gmail’ (podobnie Androidowy ‘Internet’ ≠ ‘Google Chrome’).
   A wersja rzeczywiście wygląda jak wersja samego Androida… właśnie: w ogóle aplikacje wbudowane da się zaktualizować?
   Gmail i Chrome się aktualizują same przez Google Play, a nigdy nie zauważyłam aktualizacji systemowych aplikacji… więc chyba rzeczywiście może to być powiązane z aktualizacją systemu.

  • @Ktosiek Aplikacja ‘poczta’ kiedyś mi się aktualizowała wiec jest taka możliwość.

 2. Czytasz ze zrozumieniem ?

 3. Aplikacja E-Mail jeszcze wysypywała się przy dodawaniu dowolnego adresu do listy spamu. Po aktualizacji problem zniknął.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: