18:26
3/3/2013

Zawiniła regułka na Juniperach mająca na celu odfiltrowanie ponadnormalnie dużego pakietu.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Duży plus dla nich, że na bieżąco informowali na twiterze
    co się dzieję i za to podsumowanie.

  2. Czyli DDoS był skuteczny ;)

  3. Mają tez od dłuższego czasu lukę, o której wiedzą, która pozwala użyć ich zasoby do wygenerowania ogromnego ruchu na serwerach trzecich (nie koniecznie używających CF). Nadal nie poprawiona, choć może służyć do generowania ~8-10 MB ruchu kosztem 0,5 KB ze strony atakującego hosta. Przetestowane, w ciągu 5 sekund można kabel 100 Mb rozkręcić na max’a. Wszystko mniej niż kilkunastoma zapytaniami.

  4. […] * Cloudflare wyjaśnia dzisiejszą awarię […]

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: