18:26
3/3/2013

Zawiniła regułka na Juniperach mająca na celu odfiltrowanie ponadnormalnie dużego pakietu.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Duży plus dla nich, że na bieżąco informowali na twiterze
    co się dzieję i za to podsumowanie.

  2. Czyli DDoS był skuteczny ;)

  3. Mają tez od dłuższego czasu lukę, o której wiedzą, która pozwala użyć ich zasoby do wygenerowania ogromnego ruchu na serwerach trzecich (nie koniecznie używających CF). Nadal nie poprawiona, choć może służyć do generowania ~8-10 MB ruchu kosztem 0,5 KB ze strony atakującego hosta. Przetestowane, w ciągu 5 sekund można kabel 100 Mb rozkręcić na max’a. Wszystko mniej niż kilkunastoma zapytaniami.

  4. […] * Cloudflare wyjaśnia dzisiejszą awarię […]

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: