13:55
14/3/2012

Za 1.2 miliardy dolarów. Będą UTM-y od Della? Czy może chodziło o patenty (SW ma ich ~130).

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Dlaczego DELL zamiast Dell?
  Dell kupił SonicWALL
  albo
  DELL kupił SNWL

  • Nie no, Ty tak poważnie? Pierwszy raz widzę, żeby ktoś sapał na temat nazewnictwa wymieszanego z logotypami. Stary, szacun. Zasługujesz na puchar. Ale jak następnym razem będzie Ci się nudziło to wyłącz komputer i wyjdź do ludzi zamiast bezsensownie narzekać na nic nie znaczący szczegół.

  • Mistiqe nie karm trolla.

  • Jakiego znowu “trolla”? Dlaczego przymykanie oka i tolerowanie niechlujstwa typograficznego (jak w tym przypadku, ale również coraz częściej stylistycznego, gramatycznego a nawet ortograficznego) ma być normą…? “Nie wolno krytykować niczego, bo krytyka to atak”?

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: