20:54
11/4/2014

Dragon Sector (polska drużyna, startująca z sukcesami w CTF-ach) organizuje CTF na CONFidence. Ale już 26 kwietnia gracze z całego świata będą mogli zmierzyć się z innymi, rozwiązując pięć zadań z rozmaich dziedzin: steganografii, kryptografii, exploitacji, inżynierii wstecznej i bezpieczeństwa aplikacji webowych. Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdują się poniżej:

Początek: 26 April 2014, 9:00 A.M. CEST (GMT+2)
Koniec: 27 April 2014, 9:00 P.M. CEST (GMT+2)
Czas trwania: 36h
Format: online, jeopardy, individual, teaser (5 zadań)
Kategorie: web, re, pwn, crypto, stegano
Kontakt (IRC): #dragonsector @ irc.freenode.org
Kontakt (e-mail): ctf@dragonsector.pl

Oprócz nagród dla osób zajmujących pierwsze trzy miejsca w rankingu w postaci darmowych wejściówek na konferencję CONFidence, organizatorzy zaoferowali również zniżki na bilety dla wszystkich uczestników konkursu – od 20% do 50% w zależności od rozwiązanych zadań. Rejestracja zostanie otwarta 19 kwietnia na stronie http://ctf.dragonsector.pl/ i pozostanie aktywna aż do czasu zakończenia CTF; tam będą pojawiać się również wszelkie dalsze aktualizacje.

Ponadto, Dragon Sector zorganizuje także lokalny CTF dla uczestników CONFidence w maju tego roku. Informacje na ten temat zostaną wkrótce udostępnione na stronie http://2014.confidence.org.pl/. Serdecznie zapraszamy do zabawy i aktywnego udziału w obu wydarzeniach.

PS. Na CONFidence macie 20% zniżki tak czy siak, o ile zarejestrujecie się z naszym kodem ;)

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

1 komentarz

Dodaj komentarz
  1. kiedy obiecany wywiad?

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: