10:06
13/3/2011

Mikko Hypponen z F-Secure, kontynuuje swoje reportaże dotyczące 25 lecia wirusów komputerowych i wybiera się do Pakistanu, aby odanleźć twórców jednego z pierwszych wirusów — BRAIN-a.

Wspomniane wcześniej podsumowanie 25 lecia wirusów znajdziecie tutaj.


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

5 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Nie wiem czemu, ale tak troche propaganda traca….

  2. Dobra forma reklamy jak na lata 80′ – napisac wirusa z nazwa swojej firmy i podac numery telefonow :)

  3. Niewiarygodne, goście cały czas operują pod tym samym samiuteńkim adresem, co 25 lat temu :) Szacunek dla M. Hypponena i F-Secura za taką wycieczkę – dzięki czytelnictwu ich blogów zostałem użytkownikiem ich IS-a :)

  4. super pomysł moim zdaniem…
    ostatnio szukalem jakiejkolwiek strony z historią virusów ktora zawierałaby source code każdego z nich – i niestety albo ktos uznal ze wciaz sa grozne albo jeszcze nikt nie wpadł na pomysł by takie cos zrobic… sadly.

    • Na CD dołączonym do książki ‘Nie tylko wirusy. Hacking, cracking, bezpieczeństwo internetu’ jest mnóstwo source code wirusów

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: