9:12
10/8/2011

Jak informuje Szymon Gruszecki, Facebook poszedł w ślady Google, Mozilli oraz Piwika i 30 lipca ogłosił swoje bug bounty.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

6 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. strasznie skompią ;] stać ich. Pewnie się wystraszyli rzekomego ataku który ma być 11 listopada.

  • istrd – tak, na pewno. wystraszyli się zapowiedzi ataku, która pojawiła się *po* tym jak opublikowali info o bug bounty.

  • Remember remember the fifth of November
   Gunpowder, treason and plot.
   I see no reason why gunpowder, treason
   Should ever be forgot…

   Nie 11 listopada…

 2. […] w wysokości 500 dolarów za każdy błąd znaleziony w serwisie. Facebook uruchomił swój program security bug bounty na długo przed akcją Anonimowych, ale jak widać, jeśli niektówym coś pasuje do scenariusza, […]

 3. A widzieliście doniesienia ile można było dostać za “dobrego” buga?
  http://tech.pgs-soft.com/2011/08/30/facebook-lata-dziury/#more-3022

 4. M.facebook.com

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: