13:37
7/5/2012

Facebook otworzył …market antywirusów. Oprócz tego, wszystkie linki wychodzące z Facebooka będą od teraz skanowane pod kątem zagrożeń.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet w naszym internetowym sklepie.

6 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. czego oni nie wymyślą… całe szczęście nie używam portali społecznościowych i kolejna inwigilacja mnie nie dotyczy ;)

  2. Niesamowite, Avast nie podpisał z nimi umowy, wyprzedził go Microsoft?

  3. Śmiech na sali . Ciekawe kto to kupi :/

  4. A taam narzekasz Patryk.
    Patrząc już przez pryzmat jakiegos czasu wiem, że bez promocji stron również via facebook (jednej na drugim FP;-) bym się nie obył. :)

  5. To jest już chore. Można rozsyłać jakiś niepotrzebny syf po setkach fanów/znajomych a głupiego ubuntu z thepiratebay ani ricknrolla na redtube nie wkleisz :/ Takie reklamowanie antywirów nie zmieni komfortu użytkowania serwisu a nuż jakiś idiota pomyśli że z dwoma antywirusami naraz będzie bezpieczniejszy. IMO nietrafione kompletnie.

  6. nie chodzi przecież o sens tylko o pieniądze, a jak słusznie Krzyśku zauważyłeś, jakiś idiota pomyśli, kupi i cała akcja się zwróci.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: