9:18
1/8/2013

Serdecznie gratulujemy Gynvaelowi Coldwindowi oraz Mateuszowi j00ru Jurczykowi zdobycia tegorocznego Pwniesa w kategorii innowacyjna praca, za exploitację kernela Windowsa — Mateuszowi gratulujemy tym bardziej, że w zeszłym roku także był laueratem Pwnie Awards za najlepszy priviledge escalation.

Hakin9 też zgarnął Pwniesa, ale w kategorii Most EPIC FAIL za miałkość i nijakość swojego artykułu o nmapie (i mamy nadzieję że także za straszenie prawnikami). Gratulujemy wydawcy hakin9 jak najbardziej zasłużonej porażki!

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

7 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. “zdobycia tegorocznego Penisa” – człowiek źle przeczyta i
  potem się zastanawia, w jakiej kategorii te nagrody ;-).

 2. Gyn i j00ru nie marnują czasu. Oby tak dalej
  Panowie.

 3. Gratz Gyn&J00ru! :)

 4. Hakin9 – “Karny Pinies” za ***ujowe artykuly ;]

 5. The 10th-percentile latency of NMAP, as a function of the
  popularity of IPv7 :D

 6. Wszystkie jak najbardziej zasłużone

 7. gratulacje, polscy hakerzy aint nothing to fuck witt

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: