9:06
19/10/2015

W obliczu ostatnich sukcesów policji, czyli zatrzymania moderatorów Torepublic, m.in. Polsilvera (podejrzewanego o współudział we włamaniu do PlusBanku) i Kybera z TheVenomInside (zatrzymanych w sprawie wyłudzeń “na fałszywą fakturę“) Mała Mi — jeden z aktywnych użytkowników ToRepublic — informuje nas stworzeniu nowego polskiego forum przestępczego.

Decyzja ta podyktowana jest brakiem zaufania do pozostałych administratorów ToRepublic (lucyphera i Mbank_konsultanta) i obawą, że konta części użytkowników, po ich zatrzymaniu, przejęła policja. Niektórzy nie wykluczają, że policja od początku kontrolowała forum, mając swojego użytkownika w randze administratora. Dowodów jednak brak.

Hydra — nowe przestępcze forum w sieci TOR

A oto wiadomość jaka dziś spłynęła na redakcyjną skrzynkę od Małej Mi:

Witam!

Po ostatnich przykrych zdarzeniach zatrzymania: TheVenomInside,Kybera,Polsilvera, zniknięciu Pocketa i braku zaufania do mbanka, lucyphera, jebaczatm, pozostaliśmy na tonącej barce tylko ja i oczko21.
Niestety sytuacja zmusza nas do odcięcia się od:

– -mabank: niestety nie prowadzi z nikim interesów i w jakim celu pojawia się w sieci tor? Zadaje też dużo dziwnych pytań o ludzi…

– -lucypher: też nie prowadzi z nikim żadnych interesów… od powstania ToRepublic nikt nie wiedział o jego istnieniu.

– -jebaczatm: i wszytkich rzeczy z nim związanych z powodu braku zaufania do jego osoby. Długo współpracował z tvi i kyberem i jako jedyny nie został zatrzymany. Przez dłużczy czas nie pojawial sie w sieci a po pewnym czasie wrócil i zadawał wszystkim dziwne pytania. Od tamtej pory przestał prowadzić interesy. Podobny styl pisania miał Polsilver po zatrzymaniu i mbank w ostatniej rozmowie na jid. Mogę się mylić, ale nic nie stoi na przeszkodzie do odbudoway reputacji. Sorka jebacz… ale bezpieczeństwo jest najważniejsze.

W związku tym powstała ostatnio inicjatywa od wielu zaufanych, aktywnych i z stażem forumowiczów, aby stworzyć nowe forum. Forum na którym nie będzie walki o władzę lub panelu admina tylko staranie się o dostanie do grona “Zaufanych”. Grono zaufanych będzie posiadało władzę w formie demokratycznej. Każda osoba prowadząca reguarnie interesy, posiadająca nie naganną reputację otrzymuje na forum rangę “Zaufana”. Zaufany wraz z rangą otrzymuje wyższy poziom dostępu do forum i ma większe przywileje. Oczywiście w przypadku straty zaufania osoba z rangą może ją też stracić i starać odbudować swą renomę.

Było Torowisko (które się zbanowało), PB&M (które wystawiono na sprzedaż). Jest Torepublic (któremu nie można teraz ufać) i forum Zdzicha (najmniej aktywne)… Teraz będzie też Hydra — już pojawiają się pierwsze posty.

Hydra

Jak dodaje Oczko21, który reklamuje Hydre na Torepublic:

Na forum obowiązują poziomy dostępu unregów, początkujących, zaawansowanych i zaufanych.

Awans dostępny tylko poprzez poręczenia użytkowników. Jasne zasady, psy nie wyjda ponad poziom poczatkujacego.

Pozdrawiamy,

“złodzieje z POP”.

Z fartem, koledzy.
I z honorem złodzieja, a nie rozprutego cwela.

Czy policji uda się zinfiltrować nowe forum bez zatrzymania któregoś z jego użytkowników, który podzieli się dostępem do swojego konta?


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

90 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. “I z honorem złodzieja”
  BITCH, PLEASE!!!

  • Dwa słowa i tona ignorancji

  • Bo zasłużyli na nią.

  • Eeee…. dobrze podejrzewam, że ktoś tu nie zna poprawnego znaczenia słowa “ignorancja”?

  • Całkiem jak w Wiedźminie.. “Myśmy są porządni złodzieje, nie jacyś polityczni. Myśmy się na władzę nie zamachiwali. Myśmy ino kradli.” :P

  • @ASS: Proszsz: https://pl.wiktionary.org/wiki/ignorancja

  • @ASS
   Nie.

  • @Bartasx TAK

  • @pietja goras
   Przykro mi że nie znasz znaczenia tego słowa. Ktoś zapodał link do wiki, poczytaj sobie

 2. Czy wiadomość była podpisana?

 3. “Czy policji uda się zinfiltrować nowe forum bez zatrzymania któregoś z jego użytkowników, który podzieli się dostępem do swojego konta?” Brzmi jak pytanie z jakiegoś kryminału :D Powinno być jeszcze “Dowiecie się w następnym odcinku” :P Ma ktoś linka do tego forum? :P

  • A masz dostęp do sieci tor?

  • No to wystarczy ściągnąć program i się ma lub przez bramki.

 4. taaa
  kolejne, po PBM i TorRepublic forum założone i w pełni kontrolowane przez CBŚ ;)
  Dadzą się wyszumieć i za rok, dwa będą zamykać ;)

  • Oby tylko z takim przytupem i fajerwerkami jak ostatnio przy +banku :)
   Bo bez fajerwerków będzie nudno. A tak zawsze coś “branżowego” da się zauważyć. Jak… np…. uniwersalność zamiłowania gatunku “telenowela”.

 5. myslalem, ze thc nowy rilis zrobilo ;P

 6. Polskie przestępcze forum podziemne… no w mordę padłem. Czekam na Polskie Stowarzyszenie Płatnych Zabójców z siedzibą w wpisane do krajowego…

  • Gildia Skrytobójców ;)

 7. Nowe pedofilskie strony też będziecie reklamować?

  • spolecznosc torepublic z pedofilia walczy akurat. posty tego charakteru nigdy nie byly tolerowane. oni kradna a nie gwalca.

  • @mbank
   Nie ma takiej kradzieży, która finalnie nie odbiłaby się na kieszeni przecietnych obywateli, więc nie wiem dlaczego jakiekolwiek forum służące złodziejom miałoby zasłużyć sobie na przyzwolenie społeczne lub choćby tolerancję. W czym niby kradzież jest lepsza od pedofilii?
   Każda akcja jest jak podmuch wiatru – nigdy nie wiadomo gdy wywoła lawinę nieszczęścia.

  • @mBank-konsultantka, jasne, chodząca szlachetność z subforum o okradaniu staruszków metodą na wnuczka. Pewnie jakby się z pedofilii dało tak bezpośrednio ciągnąć kaśę to dylematów by nie było.

  • Czyli jak kradną to jest ok? Ja złodziejstwa nienawidzę i życzę im wszystkich owocnych pierwszych razów w więzieniu….

 8. “Czy policji uda się zinfiltrować nowe forum bez zatrzymania któregoś z jego użytkowników, który podzieli się dostępem do swojego konta?”

  A może Policja to forum zakłada? ;P

 9. Ostrzec ludzi czy nie, ostrzec ludzi czy nie… Może potraktujmy to jako Nagrody Darwina, niech naturalna selekcja zadziała. Ale z takimi sposobami to wy nadal będziecie same płotki wyławiać.

 10. Z ciekawości, czy to ta sama Mała Mi, którą na bashu tak czesto cytują?

  • też mnie to zastanawia od jakiegoś czasu… aż chyba obczaję jej jabbera, jakieś otr i się zapytam ;)

 11. Torepublic jest offline. Ciekawostka. Jaki jest adres nowego forum?

 12. Nie mogli jakiejś oryginalnej nazwy wymyślić, tylko taką która już była? Do tego zostało tamte forum pokazowo zamknięte?

  https://www.deepdotweb.com/2014/11/11/watch-alleged-hydra-market-admin-getting-busted-in-budapest/

  • Nikt nie spradzał czy nazwa już była. Organizacja przestępcza w komiksach marvel’a nazywała się HYDRA i stąd się wzięła nazwa + motyw mitologii, że w miejsce jednej odciętej głowy hydrze, wyrastały 2 kolejne. Niech milicja zrozumie ten przekaz że nas się nie da zniszczyć.

 13. Nb. dziwne to wszystko bardzo, raz że ktoś taki napisał do Nebezpiecznika (po co? szukając publicznej reklamy dla forum zaufanych ludzi?), dwa, że Niebezpiecznik publikuje taką wiadomość…. hmmm

 14. Prewencyjnie CBŚP załozyli forum i czekaja na chętnych :P

 15. Policja nie musiałaby zakładać żadnego nowego forum bo mieli przecież dostęp do starego.

 16. —–BEGIN PGP SIGNED MESSAGE—–
  Hash: SHA1

  Ja Oczko21,
  oświadczam że administratorzy i moderatorzy
  to te same osoby znane z ToRepublic.

  Będziemy dbać i weryfikować użytkowników by nie było nadajników ijo ijo ijo :)

  Pozdrawiam Czytelników niebezpiecznika
  a przede wszystkim redaktora naczelnego Piotra koniecznego.
  —–BEGIN PGP SIGNATURE—–
  Version: GnuPG v1.4.12 (MingW32)

  iQIcBAEBAgAGBQJWJN5HAAoJEGA9saPVrRrw+f0QAMZzq+bvljaHIwtGCw18UiE6
  U+zBrtzdBOxqf7pX2oEkvP13qKNLNiLiDydzqTDOR3pkc7MRmY0V8olK8VYixFZQ
  n3gJo1NiR50ZH/ahwlSG3vh1/NGFC6OAn14H2xlXk48CDWVkQvZx1mNPBIfyWAwy
  asAz3DcscFBQaYNh+mcTU6o8iIfOkqZibLhx+azpa4KbVTHoSgsv5xlzIvsh7eJc
  qgh1k6M10Tpx/Pdd47JZ1f+FVuzrvkC27IyUlCPeBWYVFvKWBd86ow1G1cG//jBo
  7fAFme6PA0Ije4grwQmJ4C5QR3SIr2WLLqiFVH7AnrYS7iWGxcEKxBkQoUIsDSuw
  zeaC8XAy/E2L9mmLH3gjtwOsyevU0kfmmyM0crmVMH8stwt+82y+XWdrIHIB37oN
  JbwQJYfv3nJplyUeGM9+3eYLYIombHlu2IPh8sPOni39381CXwQOsHULA3wNt/qE
  /f9iOnEicoxMxlcldFAA99+M9hM2thiTT3AYgcAwZmAVFeDV74VpCUu+MsqGM6Wj
  5SvF0l4Uyth0NhIUbdgXLA40HZLM5vzvxNlk971ya4zL7JO8kg8zJxEFuqSKvWf3
  U/5LZ7VRKmdz1kkML8DTPNnJQwnaW7wSyZNhvNHuNgl8y+bVCB2eCf1XQOMlFH7w
  R9jknxm3yBW4cGmYJTZh
  =taxA
  —–END PGP SIGNATURE—–

  • ja jestem wręcz przekonany, że oczko21 to gościu z okularami z okrągłymi szkłami, siedzący przed komputerem w roomie z pakerem, co by nie sypnął i tak by nie wrypnął, a jeśli nawet, to sprzeda 100 fajek, i siedzieć nie będzie póki wędzić nie przędzie. jaki frajer jest jak krejzol i zakłada amol, a tu szerzą się faggoci na kolejnej psiarni, bądźmy szczerzy, jakby mieli ludzi, to by nie poczytywali szanownego niebezpiecznika, a tak to robota gangmanów, których akronim to c b ś.

  • Oczko, to 27 Adam Z. X d

  • Chociaż jednak z tego co czytałem, to może mieć i 28, albo pisali o kim innym.

 17. Pewnie od początku psie. Zwierzęta chcą wykorzystać sytuację i otworzyć swoje z podejrzanymi pdfami (jak pod koniec torepubliki) niż żeby przypadkiem ktoś prywatnie otworzył bez współpracy z WWF i żeby znowu nie trzeba było latami polować na adminów i userów.

 18. My już tu jesteśmy i czekamy na Wasz błąd… to forum od początku było nasze i tak pozostanie..

 19. Dlaczego tak się reklamują? Może jeszcze do TVN24 napiszą, że otwierają nowe forum dla przestępców.

 20. Czas na własny język i swoje szyfry. Nie na czegos takiego jak bezpieczeństwo.

 21. :D

  • Krangu, wypowiedz się co sądzisz o Hydrze, prawilne to? Warto się rejestrować?

 22. ciekawy sposób na infiltrację już na starcie… dzieci dadzą się złapać ;)

 23. A Krang na forum niebezpiecznika się przeniósł ? Ja pamietać krank :)

 24. Z tym zaufaniem to jest tak, że wystarczy dobra prowokacja i każda osoba może stracić zaufanie, a jeśli odpowiednio dużo osób straci zaufanie, to na tronie władzy może zasiąść osoba niewłaściwa.

 25. @qlawy, powiem do ciebie głośno ciąg cyfr i założę się że na pewno nie zapamiętasz, o co dopiero napisać nowy język :p

 26. To tylko kwestia czasu, zanim kolejni admini (i użytkownicy forum) zostaną złapani. Ciekawe jak długo to forum przetrwa i w jaki sposób padnie.

  Jak wiadomo, złodzieje muszą mieć szczęście za każdym razem, policja tylko raz.
  Wykrywalność przestępstw to obecnie ok. 67%:
  http://www.policja.pl/pol/aktualnosci/107731,Rok-2014-bardziej-bezpieczny.html

  W więzieniu wszyscy kiedyś myśleli, że im się uda.

  • Wykrywalność przestępstw to taka bajeczka dla uspokojenia ludu pracującego i bezrobotnego miast i wsi. Zmniejszanie liczby przestępstw niewykrytych oraz ogółu osiąga się następującymi środkami:

   1. zniechęcenie do zgłaszania przestępstw organom ścigania: “pan przyjedzie na komisariat”, “pan poczeka na śledczego, który teraz przesłuchuje innego pokrzywdzonego”, “widzisz pan, my tu komputerów nie mamy, dlatego na tej maszynie będę przez 2 godziny pana zeznania przyjmował”,

   2. niedopatrywanie się znamion czynu zabronionego poprzez zaniżanie wartości szkody – kiedyś było to 250 zł, później 400, teraz 420 – a jak podniosą pensję minimalną, to również i to podskoczy. Mniej to wykroczenie, dla wykroczeń nie prowadzi się śledztwa, tylko dochodzenie.

   Trzeba mieć trochę samozaparcia, żeby zmarnować czas na zgłoszenie sprawy, a później jeszcze trochę wiedzy, aby złożyć skargę do sądu na prokuratora, który umarza postępowanie z powodu braku znamion – tylko po to, aby ten sam prokurator umorzył sprawę z powodu niewykrycia sprawcy.

   Bo poszkodowany nie ma wglądu w akta dochodzeniowe, więc NIC poza zepsutą statystyką nie skłoni śledczych, żeby chociaż ruszyć tyłek po zapisy z okolicznych monitoringów. I wzywać na przesłuchania cały znany okoliczny element.

  • @gotar: +1

  • @gotar
   100% racji

 27. Najlepsze fragmenty:

  “Awans dostępny tylko poprzez poręczenia użytkowników. Jasne zasady, psy nie wyjda ponad poziom poczatkujacego.”
  +
  “Każda osoba prowadząca reguarnie interesy, posiadająca nie naganną reputację otrzymuje na forum rangę “Zaufana”.”

  hahahaha, a jaki to problem aby tajniaki porobili transakcji między sobą (tj. nic nie porobili, tylko sobie pisali pochwały)? a nawet poza sobą – coś powystawiają, pozyskają zaufanie i za parę miesięcy wjadą wam w zadki bez mydła ;) o ile już to nie są tajniaki, bo piernik wie co PolSilver posypał, żeby ratować własne cztery litery.

  lokalne fora to w ogóle głupkowaty pomysł, siedzi się na zagranicznych – tam polskie tajniaki nie siedzą, a zagraniczni pracują nad grubymi sprawami i jakiś polski plankton na nich nie zrobi wrażenia ;) nawet jeśli całe zagraniczne zamkną, to drobnicy nie będzie im się chciało ścigać.

  • Właśnie też tego nie mogłem pojąć czemu wszyscy nie siedzą po forach w Rosji, Chinach, Bangladeszu, gdzie poza miejscowymi NSA, FBI czy Interpol na pewno są, ale wątpię by jeżeli ktoś nie handluje kokainą na dziesiątki kilogramów, buduje bomby lub sprzedaje kałasznikowów hurtem kogoś to zainteresowało.

 28. Nie no dobre. Dostaliscie forum, czyste od psiarni, czyste od wszystkiego. Jak sie nie podoba i nie chcecie robic interesow – won. Nie akceptujecie Escrow – tez won. Zostana Ci, z ktorymi warto.

  • Pójść siedzieć. Przynajmniej w pace kółko wspólnej adoracji będzie dobrze działało.

 29. Kiedy powstanie forum legalne, przeciwko przestępczej działalności firm jak Microsoft?

  • Co robi złego M$? Na wszystko się zgadzasz w umowie więc nie rozumiem problemu.

  • @NieJan
   wyobraź sobie że istnieją systemy operacyjne, które nie szpiegują użytkowników, nie ułatwiają instalacji wirusów

   Jak sobie przypomnę, że w czasach “głębokiej komuny” robiono aferę z nagrywania demonstracji to dziś turlam się ze śmiechu. Siedzę i patrzę jak “CI CO WALCZYLI” dają się dobrowolnie inwigilować na wszystkie sposoby i nie widzą w tym nic niestosownego. Mało tego, sami chcą inwigilować i twierdzą, że to dla naszego dobra. Ludzie łapcie za widły i pochodnie! :D

  • Skoro są takie systemy to po prostu ich używaj. O tym, że M$ cię inwigiluje wprost wspominają w licencji, której nikt zresztą nie czyta, ale nie robią tego o dziwo po kryjomu. A co do wirusów, pierwsze słyszę o wspomagaczach instalowania wirusów.

  • @elathir
   Przy dzisiejszych czasach i aferach z inwigilacją itp. gadanie, że gromadzą dane o użytkownikach tylko i wyłącznie, żeby usprawnić i poprawić działanie sytemu to mogą nabrać moją babcię, która nigdy w życiu z pc nie korzystała i nie potrzebuje tego do szczęścia…

   Gdzie masz napisane w licencji ms że jesteś szpiegowany a twoje dane mogą zostać sprzedane byle jakiej firmie lub przekazane odpowiednim służbom ?

   System jest płatny a jednak nie dla klienta. Przekret na całego, wole tego linuxa mimo, ze nie ma na niego za dużo softu.
   Korzystając np. z Debiana masz 100% kontroli nad systemem, bo jest otwartoźródłowy. A ty dalej korzystaj ze spyware jak Windows, iOS czy Android. Powodzenia!

  • @koniuszko też to zauważyłem – ale wydaje mi się, że to nie jest związane z zanikiem patriotyzmu, tylko z tym, że większość tych ludzi nie rozumie dzisiejszej technologii. A jeśli chodzi o niedobór programów na Linuxa, to wynika on z tego, że mało ludzi z niego korzysta (na swoich PC), przez co programistom nie opłaca się pisać na niego programów – a przez to z kolei liczba użytkowników jest niewielka. Dlatego trzeba propagować korzystanie z Linuxa – wtedy będzie więcej użytkowników, więcej programów, będzie też łatwiej znaleźć pomoc w razie problemów itp.
   A tymczasem co zrobiły władze mojej uczelni, Uniwersytetu Jagiellońskiego? Przeniosły całą korespondencję służbową na serwery amerykańskiego Micro$oftu! https://slimakuj.wordpress.com/2014/12/09/oswiadczenie-ws-zmian-w-poczcie-uniwersyteckiej/

 30. mi to śmierdzi dogami…

 31. Wsadzili kilku złodziejów i dobrze. Prawidłowo. Miejsce złodzieja jest w więzieniu. Ale dziwne trochę. Kiedyś robiło się coś z miłości, chęci nauki, zobaczenia czegoś nowego. A dzisiaj wszystko dla pieniędzy. Nie lubie ludzi, którzy niszczą, zamiast chcieć coś zbudować.

  Ludzi nie powinno się karać za to że mają wiedzę. Jeśli komuś uda się w jakiś sposób przejąć np. dane klientów banku, to bank powinien mieć program bug bounty, w którym w jakiś sposób wynagradza pewną osobę.

  Gdzie się podziała zabawa? Druga rzecz, jest też głupota w myśleniu. Szybko i jednorazowo sie nachapać, zamiast sprzedawać wiedzę w ramach stałego abonamentu.

  • Wiesz. To zależy od metody. Przykładowo trzech zwykłych kolegów z kijkami może się zaprzyjaźnić z tobą, a kilka sekund później poprosić o wypłatę z twojego prywatnego bug bounty za znajomość twojego pinu do karty, adresu i wszystkich danych z portfela… :>
   Wg twojej wypowiedzi nie powinno ich się karać za wiedzę… :>

  • @normalny

   Koles, ale ty jestes przykry… serio, rece opadaja
   w takim razie firmy sprawdzajace bezpieczenstwo samochodow (prywatne) tez powinny beknac za znalezienie np. serii wadliwych poduszek bezpieczenstwa…
   Stary robisz kur… z logiki i jestes smutny.

   Zycze Ci radosnego zycia w Twoim swiatku.

   Pozdro

 32. zadne forum opisywane w niebezpieczniku, polskojezyczne nie jest warte uwagi – nikt kto zyje z tego co ogarnie w darknecie sie tym nie chwali – a juz na pewno nie dla fejmu gimbazy

 33. Cieszy mnie to, że większość jest podejrzliwa i węszą w nowym forum pułapkę psów. Przecież nie trzeba być mózgiem, żeby zobaczyć co tu się dzieje.

 34. “Polskie przestępcze forum podziemne” – ale bym się śmiał jakby tak naprawdę policja je założyła. A jak nie, to z całego serca życzę aby was wyłapali i posadzili…

 35. http://t33.imgup.net/tory3a9e.png

 36. “Sylwetkę Hydry określa się również jako psią” z wikipedi > Hydra lernejska

  przypadek? ;)

  • zniknięcie jednego “profesora” rodzi pojawienie się dwóch frajerów, i analogicznie zniknięcie jednego frajera rodzi pojawienie się dwóch głąbów.
   Po miesiącu większość polskich przestępców to byli by pospolici debile :]

 37. Gdybym był Czcigodnym Szeryfem Nibypolandii, to założył bym forum o nazwie np. Hydrant i wyłapał frajerstwo w tydzień czasu :D

 38. grono zaufanych, renoma, honor – śmiech na sali sram na szmaciarzy z tora, i tak was znajdą

  • Emacem na sendmaila, przez podwójną zaporę, tam i z powrotem i tak 27 razy :)

 39. Nieco dziwi mnie wasza wieczna fascynacja podziemiem

  • No co TY? Fascynacja pozdiemiem? Przecież fantazy jest super i te zajebiste golbiny!!! Mnie to nie dziwi.

 40. Thug life!

 41. Krang powie, a walasciwie napisze, ze nic nie jest pewne. Ani o TR ani o Hydrze.
  Trzeba czasu. Rejestrowac sie mozna wszedzie, jedynie BHP plus czas pokaze gdzie jest bezpieczniej i czy stare forum przezyje oraz czy nowe podola.

 42. A nie dziwi was, że niebezpiecznik tak blisko wspolpracuje? :D

 43. Ja napisze tylko, ze ten kto ma mozg, ten wie co wybrac.

 44. ku…wa debile co wy myślisie że nowe forum powstało od tak bo jest taka potrzeba aby zapełnić luke po braku tr ? powstało żeby luke zapełnić żeby was pieski dalej inwigilowały ! siedziałem na pbm i na tr… nauczyłem się trochę i to mi wystarczy. Pozostało trochę kontaktów i więcej mi nie trzeba. A co do tych kontaktów – to też jestem bardzo ostrożny !
  Prawda jest taka – jak ktoś coś umie to nie potrzebuje siedzieć na forum. Jak umiesz laski wyrywać to siedzisz na forum podryw.pl ? Jasne że nie. Nie trzeba Ci się chwalić swoimi patentami. Pozdrawiam myślących.

 45. Trzeba być albo betonem albo ignorantem, żeby uwierzyć w brednie o hakerach, komunikujących się przez “podziemne” fora internetowe. Mimo wszystko, jest to dobra piaskownica dla wszelkiej maści mniej doświadczonych – z obydwu stron krat – oraz skretyniałej części społeczeństwa “informacyjnego”.

 46. “—–BEGIN PGP SIGNED MESSAGE—–
  Hash: SHA512

  Torowicze i Torowiczki,
  oswiadczam, ze forum jest bezpieczne i pelna kontrole nad nim posiadam ja i Lucypher.
  Forum bylo przez ostatni tydzien niedostepne z powodu atakow DDOS prowadzonych najprawdopodobniej na zlecenie policji, obronilismy sie.

  Bylismy swiadkami zorganizowanej policyjnej akcji przeciwko naszemu forum.
  TVI , Kyber i Polsilver wpadli, gdyz ufali sobie nawzajem i ufali moderatorom, robili z nimi interesy.
  Do moderatorow przenikneli policjanci i wtyki. Najbardziej aktywnymi kupujacymi byli policjanci.
  Polsilver sprzedawal konta bankowe Malej Mi i pisal, ze ma obawy, ze jest policjantka, kilka dni pozniej wpadl.
  Najpierw zlapano TVI i Kybera, Polsilvera zlapano, gdyz miedzy innymi sprzedawal konta Malej Mi.
  Nastepnie policja siala dezinformacje i probowala wywolac na TR panike, czesciowo im sie udalo.
  Zbanowalem dezinformatorow i ograniczylem uzytkownikom New Member mozliwosc pisania postow, policja uruchomila forum Hydra i puscila DDOS na nasz serwer.
  Pocket sie nie odzywa, gdyz zmienil nick, pozostali byli juz moderatorzy znikneli z tora, zmienili nicki lub sa policjantami.
  Jestesmy w torze, robimy grube interesy i nigdzie sie nie wybieramy.

  pzdr
  Admini ToRebublic
  —–BEGIN PGP SIGNATURE—–

  iQF8BAEBCgBmBQJWKmzIXxSAAAAAAC4AKGlzc3Vlci1mcHJAbm90YXRpb25zLm9w
  ZW5wZ3AuZmlmdGhob3JzZW1hbi5uZXQ3MDNFRjI4MjFFMUM1Rjk4QzQzRDBFNzRC
  RTM3NDU1MkJFMDJFQ0ExAAoJEL43RVK+AuyhTF0IAJYbFkDMlJfOP36b5bUTPaWl
  N43WzXoCM+wR54d1hFgKWv5NttVV6vAi3aXSEzV5ORBozcQuSiHITO/OBfN/I+UN
  s6LqCOKzTgzyDx4PEfqgKuXmIs6Pvv0tNdEK1F4P+VFEAAtfXX2aIep/K4Z1UwpT
  WxpvS1fj9eiY4zKViR9CyBSbUnDtWBeOYdF54ZhDku4dxB9431yuTMNjw4CzKeug
  AX4NlpHwWwwhl7Oar8NK3SjdMlL4GhT8C3v4W/dqy2AQq/+HrzHY9gBnb8zCWqSL
  4xbGt6dyX67wb0UEl4ZP6+iTHOgHNG9qE1dJyUgV7ouijc4CUBDkPZuVmLnBqCQ=
  =+lAj
  —–END PGP SIGNATURE—–

  Wiadomość od Mbank

 47. Привет пацаны! Znacie stare powiedzenie kradzieji? “Dwóch do krarzy, to o jednego za dużo.” Пока, пацаны.

 48. I dobrze, niech wyłapią złodziei i wsadzą do cel z napalonymi pedałami.

 49. to chyba jakieś skryptowe dzieci a nie prawdziwi zawodnicy, bo:
  1. dali się namierzyć i złapać, pewnie nawet nie rozumieją zasad działania narzędzi z których korzystają
  2. Prowadzenie forum na serwerach w zasięgu jurysdykcji naszych służb no to po prostu szczyt lamerstwa
  3. a jeszcze większą głupotą jest reklamowanie nowego forum, przecież ci co wiedzą co i jak i tak je znajdą, więc reklama no cóż, chyba po to żeby służby wiedziały gdzie i kogo inwigilować

 50. Ciekawi mnie, czy gimby tak jarające się torem, znają jego ideę powstania, kto i po co to cholerstwo zrobił, z skoro to zrobił taki kozak (niestety ale dla niewidzących – mundurowe służby US do komunikacji ze swoimi ludźmi w obcych krajach pod przykrywką) to czy Wy – gimby, myślicie że puścili to bez kontroli? Myślicie że cebuli nie da się infiltrować, bo odbijacie do następnej cebuli? Litości :) :)

 51. Nie wiem skąd na branżowym, technicznym portalu tak nisko poziomowa dyskusja, typowa dla polskich pseudo cyber przestępców. Jeżeli faktycznie miało by postać jakieś forum to nie może to być zamknięta grupa z “zaufaniem”, rangą, stałymi nickami i całą tą otoczką. Najlepiej stworzyć coś w pełni otwartego, dużo danych , setki postów i w takim chaosie, przy zastosowaniu silnie szyfrowanych PM, ci którzy by chcieli, znaleźli by się. Ogólnie dezinformacja to podstawa. Grupę zamkniętą i do tego nieliczną da się prosto zinfiltrować – wystarczy sama przewaga i to że chwalicie się jacy jesteście ach i och o niczym nie świadczy. Nawet supermen dupa kiedy ludzi kupa ;-). Każdy popełnia błędy. Jedyne wyjście aby było to ciężkie do złamania to utopić to w gąszczu dezinformacji i w tedy ograniczone środki na rozpracowanie tego się rozmyją. Dodatkowe pytanie – do czego na forum przestępczym moderacja? Rejestrowane konta to też bzdura – rejestrujesz się czyli zostawiasz dla agentury ślady, ten policjant z maszyną zamiast komputera odetchnie z ulgą że wszystko już ładnie spisane w bazie i tylko czeka aż zdejmą serwer.
  To tylko zwiększa prawdopodobieństwo że nasz sposób pisania, nietypowe błędy językowe lub merytoryczne pokryją się z wpisami z clearnetu i jest punkt zaczepienia.

 52. Coś się dzieje w ogóle jeszcze na polskim torze? Czy wszystko zdechło i nie ma czego czytać :-( ?

 53. kolo konskich na polanach przy cmentarzu sa groby obwarowane kamieniami tam gdzie mech na kamieniach nie jest taki stary jest zloto 3 rzeszy 100% sa miny stare zabezpieczeniem trzeba pod kamienie wsuwac bagnet iprzekrencac splonki przekarz hydrze bo niemam kontaktu

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: