11:37
18/7/2010

Nowy, wspaniały, technologicznie zaawansowany i oczywiście innowacyjny — oto produkt, który jest w stanie zagwarantować 100% ochronę Twojego komputera!

USPRAWIEDLIWIENIE

Dziś jest tak gorąco, że zrezygnowaliśmy z mądrego wideo na weekend — kto by tu wysiedział godzinę, słuchając nudnego wykładu o filtrowaniu pakietów? Lepiej posłuchać sobie co tam u naszych Australijskich kolegów, którzy oprócz fajnych kangurów mają też niefajne podejście do sieci (por. nie masz antywirusa — nie masz internetu).

A teraz bierzcie “kogana” i ruszajcie nad wodę phishingować :-)

Przeczytaj także:

 

5 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Najlepszy filtr anty-Spamowy :D jaki widziałem!

 2. Spam w puszkach, tego mi brakowało :D

 3. Przeca taki Spam można kupić w każdej sieci(proszę o docenienie gry językowej) supermarketów :P U nas najpopularniejsza jest v.m1el0nka, ale wg mnie lepszy jest v.gul@sz ang1elski.

  W ogóle fajny pomysł – ochrona sieci za pomocą sieci.

 4. u mnie to pakiety same spadają z nieba tak wiec wymagany jest firewall marki parasol ;)

 5. @ Johnylemon http://en.wikipedia.org/wiki/Spam_%28food%29 Spam z angielskiego to konserwa turystyczna – mielonka… Monthy Python spiewal o jajkach bekonie kielbaskach i konserwie turystycznej wieki temu :) “Spam spam spam eggs bacon and spaammmmmm”.

  http://www.youtube.com/watch?v=anwy2MPT5RE

  @op sadze ze przegladanie internetu wlasnie stalo sie o wiele bezpieczniejesze w kraju Kiwi…

  @ktos :) jako Polak z pewnoscia sam to sobie zmontujesz :). Polak potrafi lepiej niz Kiwi :).

  Pozdrawiam.

  Andrzej

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: