19:41
2/2/2018

Świetny wykład o tym jak analiza metadanych przez włoskich antyterrorystów ujawniła szpiegowską siatkę CIA działającą na terenie Mediolanu. Dowiecie się też z niego, dlaczego szpiedzy nosili telefony w paczkach od chipsów :)

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.
Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

9 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. To jego mlaskanie doprowadza do szału. Jak mówi to jakby ktoś folią szelescil. Czemu chłop się niczego nie napil podczas prezentacji °-°

  • Przesadzasz :) Nie jest tak źle :)

 2. Panowie, wrzucajcie linki plain textem pod filmami czy innym contentem tego typu, przypuszczam że spora część Waszych czytelników, tak samo jak i ja, używa rozszerzeń typu uMatrix i wolałaby od razu kierować się do źródła ;)

 3. Film sprzed 5 lat?

 4. Serio, filmik z 2013? Dopiero teraz go znalezliscie? Trochr powafi, bo az zal patrzec na to jak obnizacie loty.

  • To jest linkblog, wrzucają ciekawe linki. Ten jest ciekawy.

  • Znałeś – super – gratulacje. Pamiętaj, że nie tylko Ty jesteś naszym czytelnikiem.

  • Po ilu jakim czasie, zatem, link jest już za stary na publikację? 10min? 15?
   Nie wszyscy siedzą cały czas w necie, polując na świeże linki.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: