10:37
11/7/2012

DarkComet to darmowe oprogramowanie typu Remote Administration Tool (czyt. trojan). Jego twórca boi się służb, które ostatnio aresztowały developerów innego trojana…

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.
 

6 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Tu Polacy, przejmujemy ten Projekt ??
  Panowie ;->

  • Tu policja, przejmujemy twój komputer.
   Panowie, do dzieła.

  • Puk.Puk. Kto tam? Swat !! Jaki Swat !? A no wnusiu, córka mojego kolegi od brydża, szuka kogoś by jej przepchał ru…, yyy, sformatował dysk… A co do rata-tuj-a to jakbym jeszcze umiał programować, to może bym i kod zrozumiał.

  • @Pan Policjant
   Tu Gorion. Mam waszą sieć i widzę wszystko!

 2. szkoda, jeden z lepszych darmowych RATów, szczególnie pod względem funkcjonalności i stabilności. cóż, pozostaje tylko zadowolić się starymi wersjami DC i szczurkami własnej roboty

 3. Od jakiegoś czasu śledziłem rozwój tego projektu. Autor jakoś specjalnie nie krył swojej tożsamości w sieci, można było znaleźć go z imienia i nazwiska chociażby na LinkedIn. Natomiast co do jego niebrania odpowiedzialności za użycie DC, to ja bym polemizował – autor współpracował z niedawno zdjętym hakerskim forum, gdzie publikował swoje projekty (nie tylko DarkComet), które bardzo zalatywały backdoor’em. W pewnej chwili poczuł, że z przeszłością kodera malwaru nie znajdzie pracy w żadnej firmie związanej z IT security, więc postanowił porzucić projekt.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: