19:10
15/2/2010

Wraz z serwisem Lockpicker.pl przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać trzy zestawy szkoleniowe pozwalające na nauke awaryjnego otwierania zamków. Wystarczy, że odpowiecie na 3 poniższe pytania:

 1. W jaki sposób można obejść czytnik linii papilarnych?
 2. Jak przełamać elektroniczne zamki szyfrowe z klawiaturą do wpisania kodu?
 3. Jak można obejść skaner twarzy?

Odpowiedzi na pytania należy wysyłać do 15-tego marca na adres redakcja@niebezpiecznik.pl, umieszczając w temacie słowo “lockpicking”.

Spośród nadesłanych odpowiedzi wybierzemy najlepszą dla każdego pytania. Jej autor otrzyma zestaw szkoleniowy kursu awaryjnego otwierania zamków ufundowany przez serwis Lockpicker.pl. Z naszą recenzją takiego zestawu możecie się zapoznać klikając tutaj.

Konkurs zakończony! Nazwiska zwycięzców i opracowania odpowiedzi możecie poznać klikając tutaj.

Przeczytaj także:

7 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. […] Z całą odpowiedzialnością mogę potwierdzić, że kurs przygotowany przez serwis Lockpicker.pl jest świetnym sposobem na praktyczną naukę awaryjnego otwierania zamków, a kasa, którą trzeba na niego wydać zwróci się z pierwszym telefonem po ślusarza, którego nie wykonacie ;-). Wraz z serwisem Lockpicker.pl przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym można wygrać 3 zestawy opisanego powyżej kursu. Jeśli chcesz wziąc udział w konkursie, kliknij tutaj. […]

 2. Nie chcę za mocno narzekać, ale nadal nie dostałem koszulki za konkurs organizowany przy starcie serwisu …

 3. *Cough cough*

  “Art. 129. § 1. Kto:
  1) wyrabia, posiada lub nabywa wytrychy, jeżeli nie trudni się zawodem, w którym są one potrzebne,
  2) dostarcza wytrychów osobie nie trudniącej się takim zawodem,
  […]
  podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.”

  Oczywiście rozumiem, że to tylko zestaw instrukcji i w ogóle, ale…

 4. Czarek: tym razem nagrody wysyła sam Lockpicker, więc jest szansa, że jeśli tu wygrasz, to dojdzie szybko i bezboleśnie :-). Poczta Polska “zagubiła” 4 z 5 wysłanych koszulek. Walczę o ich odnalezienie bo na szczęście zachowałem awizo. Dałem sobie czas do końca lutego. Jeśli się nie uda, pogodzę się z porażką i wyślę kolejne koszulki. Tym razem kurierem. Jeszcze raz sorry, że tyle musisz czekac.

 5. Myślałem, że Mr. Niebezpieczny zapomniał o mnie, ale jak tak to w porządku :) A znając pocztę to pewnie już paru listonoszy chodzi w firmowych koszulkach.

 6. […] że dziś jest ostatni dzień, w którym możecie przesyłać odpowiedzi na zadane miesiąc temu pytania konkursowe. Jutro wybieramy 3 szczęśliwców, którzy otrzymają zestawy uczące lockpickingu :-) Zachęcamy […]

 7. […] debatach wybraliśmy 3 osoby, które naszym zdaniem nadsyłały najpełniejsze odpowiedzi na lockpickingowy konkurs i tym samym zdobyły dla siebie “wytrychowe” […]