10:23
22/3/2010

Pytania były tylko trzy… a odpowiedzi aż 90. Większość z nich prezentowała jedną lub dwie metody ataku na poszczególny czytnik. Po długich debatach wybraliśmy 3 osoby, które naszym zdaniem nadsyłały najpełniejsze odpowiedzi na lockpickingowy konkurs i tym samym zdobyły dla siebie “wytrychowe” szkolenie.

Listę zwycięzców opublikujemy w 3 częściach. Każda z części oprócz nazwiska jednego z wygranych będzie próbowała jak najpełniej opowiedzieć na jedno z konkursowych pytań, cytując wybrane fragmenty z nadesłanych przez Was wiadomości.

Ogłoszenie wyników 1/3: Jak obejść czytnik linii papilarnych.
Ogłoszenie wyników 2/3: Jak oszukać elektroniczne zamki szyfrowe z klawiaturą do wpisywania kodu
Ogłoszenie wyników 3/3: Jak oszukać systemy rozpoznawania twarzy

Przeczytaj także:

6 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. mamy jutro a tu nic :)

  2. […] z trzech osób, która otrzyma “wytrychowe” szkolenie jest BartOwl. Gratulujemy. Twoje odpowiedzi zawierały […]

  3. mamy już nawet pojutrze, a trzeciego wyniku nadal nie ma :P może redakcja tak celowo, żeby zwiększyć różnicę potencjałów?

  4. […] temu ogłosiliśmy konkurs, w którym jedno z pytań brzmiało: jak można złamać zabezpieczenia skanerów twarzy? Poniżej […]

  5. […] Spośród nadesłanych odpowiedzi wybierzemy najlepszą dla każdego pytania. Jej autor otrzyma zestaw szkoleniowy kursu awaryjnego otwierania zamków ufundowany przez serwis Lockpicker.pl. Z naszą recenzją takiego zestawu możecie się zapoznać klikając tutaj. Konkur zakończony! Nazwiska zwycięzców i opracowania odpowiedzi możecie poznać klikając tutaj. […]

  6. […] zamki biometryczne, […]

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: