20:20
23/11/2013

Świetny pomysł. Bazując na wielu różnych podpowiedziach do jednego i tego samego hasła (z bazy, która wyciekła z Adobe) powstała… krzyżówka. Zapraszamy do zabawy! :-)

Krzyżówka z haseł klientów Adobe

Krzyżówka z haseł klientów Adobe

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

5 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Teraz tylko automatyzacja procesu tworzenia krzyżówek za pomocą skryptu php i hasła odkodowane w kilka lat, miesięcy, tygodni, dni….. :P

    • Byłby problem z długością słów oraz wspólnymi literami. Aczkolwiek w takiej krzyżówce “pytania”powinny być co najmniej “cezarem” potraktowane.

  2. Trochę jak familiada, tylko, że na odwrót :D.

  3. Już xkcd ostatnio w podobny sposób odniosło się do tematu: http://xkcd.com/1286/

    • Z tym, że w nagłówku strony jest zawarta inspiracja… ; )

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: