20:20
23/11/2013

Świetny pomysł. Bazując na wielu różnych podpowiedziach do jednego i tego samego hasła (z bazy, która wyciekła z Adobe) powstała… krzyżówka. Zapraszamy do zabawy! :-)

Krzyżówka z haseł klientów Adobe

Krzyżówka z haseł klientów Adobe

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

5 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Teraz tylko automatyzacja procesu tworzenia krzyżówek za pomocą skryptu php i hasła odkodowane w kilka lat, miesięcy, tygodni, dni….. :P

    • Byłby problem z długością słów oraz wspólnymi literami. Aczkolwiek w takiej krzyżówce “pytania”powinny być co najmniej “cezarem” potraktowane.

  2. Trochę jak familiada, tylko, że na odwrót :D.

  3. Już xkcd ostatnio w podobny sposób odniosło się do tematu: http://xkcd.com/1286/

    • Z tym, że w nagłówku strony jest zawarta inspiracja… ; )

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: