19:31
2/12/2012

Uwięziony w ekwadorskiej ambasadzie w Londynie twórca Wikileaks, Julian Assange, wraz z innymi “walczącymi o wolność w internecie” wydaje pierwszy rozdział ksiażki pt. Cypherpunks.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Książka dla ludzi bez dyplomu.

    • Jakiego dyplomu?

  2. Książka napisana przez przedstawicieli: WikiLeaks, CCC, QDN i TORa… Ciekawie. Będzie co poczytać w kibelku podczas mroźnych wieczorów.

  3. Szykuje się jakieś społecznościowe tłumaczenie? „Anony”?

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: