23:09
28/7/2015

Ciekawe zestawienie “skuteczności” programów antywirusowych pod kątem wykrywania “rządowych” trojanów. Zarówno tych od Hacking Teamu jak i wcześniej z FinFishera.

W temacie polecamy też jeden z naszych pierwszych artykułów publikowanych na łamach Niebezpiecznika — Sekrety firm antywirusowych — ma prawie 6 lat, a wciąż jest aktualny :)

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.
 

3 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Warto zanotować kto ten artykuł sponsorował.

  2. Jaki najskuteczniejszy jest darmowy antywirus skanujący w czasie rzeczywistym? Wiem że nie ma co liczyć na wielką ochronę ale zawsze ochroni przed bardziej pospolitymi wirusami…

  3. Promuś, jeśli posiadasz system Windows 8.1 lub Windows 10, to polecamy program Windows Defender, który jest preinstalowany na Twoim komputerze. Więcej informacji na temat tego programu znajdziesz na stronie: http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows/using-defender#1TC=windows-8. Jeśli jednak korzystasz ze starszych wersji systemu (np. Windows Vista, Windows 7), skorzystaj z Windows Security Essentials, dostępnego na stronie http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows/security-essentials-download.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: