9:52
9/4/2012

No i koniec lulzów. Cody Kretsinger przyznał się do ataków na Sony i Mastercard przed sądem w Los Angeles. W kolejce czekają Sabu i Topiary (również “złapani”). Łódź LulzSeców poszła na dno…

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

14 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. RIP :)
  and meaby some day …

 2. A miało być ‘for lulz’.

 3. “Thank you for sailing with us. The breeze is fresh and the sun is setting, so now we head for the horizon. Let it flow…” …not anymore ;) Zaczerpnięte z: http://pastebin.com/1znEGmHa

 4. Tango Down LulSec

 5. set sail for fail

 6. Musieli mocno komuś zajść za skórę, że tak ich przycisnęli.

  • Goście rozwalili “pół internetowego Sony”, FBI, skompromitowali firmy zajmujące się bezpieczeństwem Białego Domu… Tak, komuś zaleźli za skórę. ; )

  • A to na pewno byli oni, a nie zwolnieni ludzie z IT SCEE?
   Co do białego domu – tego nie wiedziałem.

 7. Żałosne są krótkie docinkowe komentarze typu tango down. Poświęcili się ku słusznej sprawie, teraz stracą wszystko. Wcześniej wszyscy “do boju luzec”, a teraz “haha” – tylko mnie to wk#rwia?

  • Zgadzam się z tobą. Walczyli o wolność w internecie dlatego ich szanuję. Dokonali rzeczy których większość z nas nie zdoła zrobić przez całe życie. Respect.

  • I co takiego niby zrobili?
   Byli tylko odłamem Anonów, którzy mimo szlachetnych haseł są bandą trolli z 4chana i hakują dla śmiechu.

 8. […] to kolejna po Sabu i kilku innych członkach LulzSec zatrzymana przez policję osoba sympatyzująca z ruchem […]

 9. […] widać, nawet niedawne zamknięcie i skazanie członków LulzSec odpowiedzialnych za poprzednie ataki na Sony nie uchroni firmy od […]

 10. W tym czasie kiedy ci mlodzi ludzie kladli na lopatki wielkie firmy byl to dla mnie jeden z najpiekniejszych momentow w moim zyciu!

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: