19:13
12/4/2015

Nasz czytelnika Jakub podesłał stary, ale jary filmik dokumentalny o jednym z oszustów z Wielkiej Brytanii. Zarabiał miliony, poszedł siedzieć, a teraz ma firmę, która pomaga innym firmom uchronić się przed przekrętami, jakie kiedyś sam wykonywał:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

3 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Literówka, “Nasz czytelnika” zamiast “Nasz czytelnik”.

    • Jakub zmieniła płeć.

  2. Ciekawe, chociaż nic odkrywczego nie powiedziano w filmie. Chwali się za to Tony’emu, że tworzy legalny biznes, chociaż obawiam się, że korporacje mają wliczone straty na fraudzie w koszty działalności i będzie to przeszkodą dla nowej firmy. Mimo wszystko mam nadzieję, że dobro zwycięży :).

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: