11:22
15/2/2010

Zgodnie z obietnicą, Walentynki 2010 miały być ostatnim dniem tak niskiej ceny reklamy AdTaily w naszym serwisie. Cenę podnieśliśmy — dziś o 22:00 wejdzie w życie (to taki uśmiech dla osób, które tak jak my wszystko zostawiają na ostatnią chwilę). Od teraz, oprócz widżetu AdTaily, umożliwiamy też inne formy reklamy. Po szczegóły zapraszamy do naszego cennika.

Witamy też w naszym gronie Jacka, który wyleci z pracy, jeśli w tym miesiącu nie sprzeda żadnej reklamy ;-)


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

9 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Co za bezpośredniość! :D Pozdrawiam Jacka!

 2. “Rosnąca popularność serwisu z jednej strony bardzo nas cieszy, z drugiej powoduje, że musimy do projektu dokładać coraz więcej i czasu i pieniędzy, niestety z własnej kieszeni.” Jak rosnące koszty za serwer, skoro dzierżawicie konto w dreamhost, a tam jest serwer bez limitów. Fajnie, ze zbieracie darowizny ale dlaczego klamiecie ?

  • Kolego, @paperw1ngs — jesteś mocno niedoinformowany. Podstawowe konto, które zapewne masz na myśli jak najbardziej ma limity — na czas CPU. Spróbuj postawić na takim koncie WordPressa i przyjąć taką ilośc ruchu jak my, nie przekraczając tych limitów, to przez rok będziemy zaczynali wpisy od “paperw1ngs jest naszym bogiem” :> Limity podstawowego konta przekroczyliśmy w pierszym miesiącu, obecnie hostujemy się dalej w DreamHost (bo przedstawili nam bardzo fajną ofertę), ale na zupełnie innych warunkach. Nasza miesięczna opłata zależna jest od zużytego czasu CPU i dostępu do pamięci — i wbrew pozorom, reklamy AdSense jej nie pokrywają.

   Rozumiem, że teraz odszczekasz swoje bezpodstawne i anonimowe oskarżenia pod naszym adresem?

 3. Dokładnie – w DH “unlimited” jest [tak jak zresztą jest napisane na bannerze powyżej] “bandwidth” i “storage”, niestety moc procesora i pamięć muszą się zmieścić w tzw. “fair use”, bo inaczej za długo nie posiedzisz. Ja z WP Super Cache daję radę na shared hostingu, ale nie mam nawet części odsłon liczonych przez Niebezpiecznik. Z drugiej strony to w sumie taka forma autopromocji – “jestem tak popularny, że nie starcza mi shared w DH!”. ;]

 4. Oskarżenie oczywiście bezpodstawne.Swoją drogą,ktoś musi poświęcać swój czas na szukanie informacji i publikacje i jeszcze źle.Polska mentalność-mieć coś za free i jeszcze się czepiać.A ceny reklam i tak są niskie.

 5. Nie od dziś wiadomo ze nasz naród to tylko lubi krytykować

 6. A mi się bardzo podoba stronka i bym był gotów nawet jakąś darowiznę wpłacić lecz sam jestem bidulka :) keep it going

 7. Potwierdzam co pisali poprzednicy ;>
  Po przekroczeniu pewnego limitu CPU po prostu blokują stronę i nie ma ‘zmiłuj’ – albo kupujesz lepsze (droższe) konto (np. VPS) albo pa pa (przetestowane na moim blogu ;p).
  Anyway, Piotrek, popieram akcje ;>

 8. w takim razie przepraszam

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: