22:22
31/1/2010

Podziękowania dla sponsorów

Styczeń 2010 był pierwszym miesiącem Niebezpiecznika na nowych, mocniejszych serwerach. Nie padliśmy ani razu, pomimo najazdu hordy nowych czytelników z wykopów, kciuków i sfory :-) Zwiększenie stabilności serwisu było możliwe dzięki Waszym wpłatom i reklamodawcom — dlatego z tego miejsca chcielibyśmy serdecznie podziękować następującym bytom:

  • Radiu Panteon — bo jak wiadomo, w muzyce liczy się mocne pie###lnięcie ;-)
  • Firmie Certum, dzięki której możecie za przystępną cenę zabezpieczyć swój serwis internetowy
  • Sebastianowi S., Łukaszowi H., Tomaszowi L., Bartkowi W., Michałowi S., Piotrowi C., Michałowi W, Kamilowi N., Jackowi P. i Dominice J. — czyli tym wszystkim, którzy odwiedzili tę magiczną stronę i zwirtualizowali złotówkę ;-)

(do) Walentynkowa promocja

Przy okazji informujemy, że 14 lutego nastąpi zmiana cen reklam na Niebezpieczniku. Cena wzrośnie dwukrotnie, a zatem warto zamówić reklamę już teraz. Obecne 7,14 PLN jest nieprzyzwoicie niskie, wręcz dumpingowe. No bo kto widział CPM za 1zł? :-)

Statystyki wyświetleń widżetu AdTaily dla Niebezpiecznika (nie wiemy, za jaki okres):

Statystyki Niebezpiecznik.pl wg Google Analytics (za styczeń 2010):

…czyli znów nam urosło ;-)


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. “nowych, mocniejszych serwerach” można prosić o jakieś szczegóły i ewentualną kryptoreklamę ?

  2. Mariusz: Serwerownia została ta sama, po prostu przeszliśmy na inne warunki (głównie chodziło o “digg effect protection” i podniesienie limitu na CPU). Kryptoreklamę hostingu masz w bannerku nad komentarzami: Dreamhost :-)

  3. Czy na zwykłym “hostingu” nie wystarcza WP-Super-Cache ? Ja tez go uzywam na współdzielonym, ale nigdy nie miałem digg efectu…

  4. […] podnosi ceny reklam Piotr Konieczny | Tagi: Niebezpiecznik, reklamy  Zgodnie z obietnicą, Walentynki 2010 miały być ostatnim dniem tak niskiej ceny reklamy AdTaily w naszym serwisie. […]

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: