22:22
31/1/2010

Podziękowania dla sponsorów

Styczeń 2010 był pierwszym miesiącem Niebezpiecznika na nowych, mocniejszych serwerach. Nie padliśmy ani razu, pomimo najazdu hordy nowych czytelników z wykopów, kciuków i sfory :-) Zwiększenie stabilności serwisu było możliwe dzięki Waszym wpłatom i reklamodawcom — dlatego z tego miejsca chcielibyśmy serdecznie podziękować następującym bytom:

  • Radiu Panteon — bo jak wiadomo, w muzyce liczy się mocne pie###lnięcie ;-)
  • Firmie Certum, dzięki której możecie za przystępną cenę zabezpieczyć swój serwis internetowy
  • Sebastianowi S., Łukaszowi H., Tomaszowi L., Bartkowi W., Michałowi S., Piotrowi C., Michałowi W, Kamilowi N., Jackowi P. i Dominice J. — czyli tym wszystkim, którzy odwiedzili tę magiczną stronę i zwirtualizowali złotówkę ;-)

(do) Walentynkowa promocja

Przy okazji informujemy, że 14 lutego nastąpi zmiana cen reklam na Niebezpieczniku. Cena wzrośnie dwukrotnie, a zatem warto zamówić reklamę już teraz. Obecne 7,14 PLN jest nieprzyzwoicie niskie, wręcz dumpingowe. No bo kto widział CPM za 1zł? :-)

Statystyki wyświetleń widżetu AdTaily dla Niebezpiecznika (nie wiemy, za jaki okres):

Statystyki Niebezpiecznik.pl wg Google Analytics (za styczeń 2010):

…czyli znów nam urosło ;-)

Przeczytaj także:

4 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. “nowych, mocniejszych serwerach” można prosić o jakieś szczegóły i ewentualną kryptoreklamę ?

  2. Mariusz: Serwerownia została ta sama, po prostu przeszliśmy na inne warunki (głównie chodziło o “digg effect protection” i podniesienie limitu na CPU). Kryptoreklamę hostingu masz w bannerku nad komentarzami: Dreamhost :-)

  3. Czy na zwykłym “hostingu” nie wystarcza WP-Super-Cache ? Ja tez go uzywam na współdzielonym, ale nigdy nie miałem digg efectu…

  4. […] podnosi ceny reklam Piotr Konieczny | Tagi: Niebezpiecznik, reklamy  Zgodnie z obietnicą, Walentynki 2010 miały być ostatnim dniem tak niskiej ceny reklamy AdTaily w naszym serwisie. […]

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: