17:40
2/1/2018

Jeśli chcieliście tanio uzupełnić swoją biblioteczkę, to teraz jest na to niezła szansa. Ebookpoint.pl dziś i jutro ma promocję o nazwie #ZACZYTANI2018, w ramach której rabaty na niektóre z książek sięgają aż 93%.

Ebookpoint - promocja

Ebookpoint – promocja

A oto niezmiennie dobre, polecane przez nas przy każdej okazji książki/ebooki, z rozbiciem na grupy zawodowe :) Najpierw coś dla każdego fana Trójki i napadów banki pełnych zabawnych wpadek rabusiów — świeża książka pt. To jest napad! redaktora Wałkuskiego.

Dla osób zainteresowanych bezpieczeństwem IT (na każdym poziomie wiedzy):

Sekcja dla programistów:

Coś dla administratorów, dev/sysopów:

Coś dla tych z Was, którzy już mają dzieci:

I trochę luźniejsze, ale nie mniej ciekawe pozycje:

Oraz jak zwykle, wielokrotnie już przez nas polecana — klasyka gatunku:

Pełne zestawienie książek objętych promocją znajdziecie na dedykowanej podstronie Ebookpointa — tam też konkurs, w którym można wygrać czytnik.


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

7 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. “Data Science i uczenie maszynowe” jest takie sobie. Z jednej strony autor dosyć jasno tłumaczy podstawy (i tylko podstawy), a z drugiej używa AzureML do przykładów – co samo w sobie nie jest złe, ale mogliby o tym wspomnieć gdziekolwiek w opisie książki.

 2. Właściwie czemu docker jest dla hipsterów?

 3. “… można wygrać czytnik” – ja z rozpędu przeczytałem “czajnik” ;-P
  Za dużo internetów ;o)

 4. Rekomendacje ciekawe, ale chyba nie do końca dotyczą promocji noworocznej. Mitnicka w ebooku w ogóle nie ma (przynajmniej w ebookpoint, bo gdzie indziej się znajdzie), a ceny kilku innych książek wykraczają poza promocyjne 19,90, czasem dość mocno.

 5. Java Security data wydania…. 2001-05-17

  Czy to w ogóle jest jeszcze aktualne? Minęło 16 lat…

 6. „W końcu w polskiej wersji językowej!” – gdyby polskie tłumaczenia były na poziomie, to może i byłby to pozytyw, ale po kilku pozycjach tłumaczonych przez Helion dochodzę do wniosku, że nie warto marnować czasu na polskie wersje. Kanciaste i niespójne, wprowadzające neologizmy, które tylko zaciemniają obraz przez tłumaczenie na siłę. Dzięki za listę sugestii, poszukam w oryginale!

  • Od dawna wiadomo że jeżeli faktycznie chcesz być na bieżąco w IT i mieć oryginalny przekaz to MUSISZ korzystać z wersji oryginalnych (przeważnie anglojęzycznych).
   Każde tłumaczenie czy to książki, wywiadu, filmu wprowadza przekłamanie i zmienienia ogólny przekaz (każde).

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: