10:18
2/11/2011

Nowy sposób na okradanie bankomatów. Dzwonisz do centrali, że się zepsuł. Czekasz na techników. Kiedy przychodzą i otwierają bankomat, przystawiasz im pistolet do głowy. Problem? Otworzenie bakomatu != otworzenie sejfu w bankomacie. Serwisant może nie mieć takich uprawnień ;)

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

7 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Tyle, że do bankomatu zewnętrznego serwisant nigdy sam nie jedzie, zawsze ma obstawę ochroniarzy, którzy właśnie na takie przygody tam są. Przynajmniej w Polsce.

    • Może w Malezji mają inne przepisy bezpieczeństwa. Jak widać niezbyt dobre.

    • Pomijając fakt, że nigdy nie widziałem takiej ochrony z pistoletem na ostrą amunicję.

    • @dyndns no to mało w życiu widziałeś. Poczytaj sobie o konwojach i licencjonowanych pracownikach ochrony…

  2. tzw brutal-foce w doslownym tego slowa znaczeniu

  3. Serwisant nie ma możliwości otworzenia sejfu. Ładowanie bankomatów odbywa się pod okiem ochroniarzy, często z bronią długą.

  4. Nie którzy piszą tak, jak by z doświadczenia wiedzieli.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: