18:12
3/7/2014

Świetne zestawienie na interaktywnym wykresie.

Podesłał Maciek O.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

3 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Proszę nie dajcie się podsłuchiwać przez Amerykanów i protestujcie. Póki Amerykanie podsłuchują Polaków to oznacza, że tak naprawdę jesteśmy ich wrogami.

    • A skąd Ci to przyszło do głowy? Twoim tokiem rozumowania idąc, USA jest wrogiem dla samych siebie, bo własnych obywateli również podsłuchuje.

      Nie przyszło Ci do głowy, że podsłuchy Amerykanów służą do wykrywania osób i organizacji im zagrażających, które czasowo (lub na stałe) przebywają w Polsce? To nie oznacza, że cała Polska jest dla nich zagrożeniem, ale ewentualne pojedyncze jednostki przebywające na jej terenie, niekoniecznie z polskim obywatelstwem… Nie popadajmy w paranoję, bo to równie szkodliwe, jak ignorowanie faktu niekoniecznie pełnej wolności…

    • Drogi @GwynBleidD podsłuchują również konkurencje gospodarczą i polityków, a to już nie jest takie coool… ;]

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: