20:38
3/9/2012

Joanna Rutkowska ogłosiła dziś premierę Qubesa 1.0 — czyli systemu operacyjnego wyznającego zasadę Security by Isolation. Do pobrania stąd. Do poczytania o Qubesie proponujemy nasz poprzedni artykuł.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

8 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. That name… reminds me of someone…
  :)

 2. Ach… napisałbym coś (mrrrr….) ale znowu Troolownia mnie sprowokuje do spamu. Jednym zdaniem… Miłość od pierwszego włączenia, zapewne będzie ;-> Choć mam lekkie déjà vu chyba takie 2 tygodniowe mniej więcej, chyba. Ps. Tam jakiś ddos trwa na to wiki Qubesa, czy mam oczopląs ?

 3. nie Joanna tylko Jan Rutkowski ;]

  • W dalszym ciągu Joanna.

 4. Nie lepiej kupić iPady i trzymać kopie zapasowe w chmurze?

  • Hahahaha. Wyjdź. Wracaj nk.pl.

  • Wole wierzyć, że to było sarkazmem podszyte pytanie…
   A może kolejny agent FBI na “uchodźstwie”, albo jak kto woli w głębokim ukryciu…

 5. sorry .. jednak jakos nie ufam autorom systemu

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: