13:16
12/6/2011

LulzSec znów opublikował błędy znaleziona na serwerach należących do Sony. Nie są one zbyt poważne, ale wygląda na to, że grupa aktywnie sprawdza wszystko co związane jest z Sony… Nie zazdrościmy nowemu CSO Sony. Wśród 3 wymienionych błędów znajduje się także SQL injection w Polskim oddziale Sony:

http://www.trening.sony.pl/index.php?sid= <-- Sony Poland SQLi http://www2.sony.ch/exw/de/index.php?ID=86 <-- Sony China bugged PHP code http://www.sonymusic.it/zaz/index.php?id=iUZKAr4jZx <-- Sony Music Italy SQLi

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

4 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. http://hassonybeenhackedthisweek.com/

  2. Aj tam nie zazdrościcie… Facet ma teraz najciekawszy okres w życiu. Roboty na całą dobę, kasy tyle, że się nią podciera no i prawie zawsze może błędy zwalić na “poprzednią epokę”.
    No i nie musi walczyć z zarządem – zarząd tak dostał w d4, że poprze pewnie wszystko, byle uciąć pasmo klęsk :-)
    Robota marzeń :]

  3. .ch – to Szwajcaria a nie Chiny, LulzSec już to poprawił na twitterze

  4. […] że potrafi przełamać zabezpieczenia całkiem, wydawać by się mogło, poważnych instytucji; Sony, CIA i FBI, stacji telewizyjnej PBS czy brytyjskiego funduszu […]

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: