20:03
28/4/2011

Nikon Image Authentication System, służący do weryfikacji prawdziwości zdjęcia został złamany przez Elcomsoft. Ci sami panowie zepsuli podobne rozwiazanie Canona pół roku temu.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

2 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. […] do Chin* Dziury w Cisco UCM* Pimp my CrackMe* Xbox: uwaga na phishing!* Security by Post-it* System Nikona złamany* SONY pozwane za PSN* Nowe triki ZeuSa* Blackhole Exploit Kit* Jak włączyć DEP?* Zabezpiecz […]

  2. […] zdjęć w aparacie to rozwiązanie problemu “fotomontaży” to zachęcamy do lektury tego opracowania […]

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: