20:27
21/6/2018

Jeśli jesteś politykiem, managerem wysokiego szczebla albo celebrytą (aktorem, muzykiem, etc.) to na pewno masz dostęp do ważnych informacji, a na Twoim koncie w banku znajduje się sporo oszczędności. W dzisiejszym cyfrowym świecie czeka na Ciebie wiele pułapek. Jednym nieopatrznym kliknięciem możesz stracić nie tylko wszystkie pieniądze, ale i swój wizerunek, na który pracowałeś latami. Być może już teraz ktoś Cię podsłuchuje i po cichu monitorując zawartość Twojej skrzynki e-mail oraz smartfona szykuje się do szantażu? Powinieneś wiedzieć, jak bezpiecznie korzystać z internetu, smartfona i komputera. I my możemy Cię tego nauczyć!

Nie ma bardziej doświadczonych trenerów w Polsce

W Niebezpieczniku od 9 lat z powodzeniem szkolimy pracowników, managerów i zarządy największych polskich i zagranicznych spółek z zakresu “cybersecurity“. Na swoim koncie mamy już ponad 100 tysięcy przeszkolonych osób. Kiedy nie szkolimy, to pomagamy zabezpieczać systemy teleinformatyczne, z których codziennie korzystają miliony internautów. Dzień w dzień trzymamy rękę na pulsie najważniejszych ataków i wydarzeń, które dotyczą cyberbezpieczeństwa, a niektóre z nich opisujemy na łamach niebezpiecznik.pl, dzieląc się naszą wiedzą z każdym.

Ktośtam czasem przychodzi na nasze wykłady ;)

Naszych wykładów niejednokrotnie słuchało równocześnie ponad tysiac osób!

Na podstawie naszego doświadczenia stworzyliśmy unikatowy, indywidualnie dopasowywany, 4 godzinny program szkoleniowy, który jest dedykowany wyłącznie VIP-om, czyli m.in.:

 • politykom i samorządowcom
 • dyrektorom i managerom wysokiego szczebla
 • dziennikarzom
 • celebrytom (aktorom, muzykom)

Formułą i językiem jesteśmy w stanie dostosować się do każdego — w zależności od sektora z jakiego pochodzi VIP, za każdym razem odpowiednio modyfikujemy tematykę szkolenia tak, aby była ona atrakcyjna i w pełni zrozumiała. Poszczególne ryzyka zobrazujemy rzeczywistymi sytuacjami z Twojej branży, a każde z omawianych zagrożeń i ataków zademonstrujemy w praktyce. Na żywo (także na Twoim sprzęcie). Żebyś jako VIP przekonał się, jak łatwo ktoś może Cię zaatakować. My wiemy jakie to proste, ponieważ od lat atakujemy VIP-ów w ramach audytów bezpieczeństwa (za ich zgodą), po to aby pokazać im co robią źle, zanim z błędy te wykorzystają prawdziwi włamywacze i cyberprzestępcy.

Wiemy, że jako VIP nie masz zbyt wiele wolnego czasu i możesz nie być osobą techniczną. Dlatego nasze szkolenie prostym językiem przekazuje wyłącznie sprawdzone w praktyce porady i techniki zabezpieczeń. Tylko te, o których wiemy, że działają u innych naszych klientów. Dzięki nim będziesz w stanie zabezpieczyć nie tylko swoje urządzenia elektroniczne (komputer, telefon), ale również swoją obecność w internecie, uwzględniając indywidualne potrzeby co do poziomu prywatności (wiemy, że osoby publiczne i celebryci muszą upubliczniać pewne informacje na swój temat i potrafimy podpowiedzieć jak znaleźć tę granicę, kiedy ujawniane informacje mogą zacząć zagrażać Twojemu bezpieczeństwu).

Czego Cię nauczymy?

Poniżej prezentujemy ogólny zakres zagadnień, jakie zazwyczaj poruszamy w ramach spotkania:

 • Przegląd najpopularniejszych ataków na VIP-ów
  (na co każdy VIP musi uważać, nawet jeśli w danej chwili jest offline)
 • Jak bezpiecznie korzystać z komputera i smartfona podpiętego do internetu
  (czego nie robić w sieci i jak poprawnie skonfigurować oraz zabezpieczyć urządzenia)
 • Porady dotyczące bezpiecznej (poufnej) komunikacji z kontrahentami i bliskimi
  (jak wymieniać się tajemnicami w życiu służbowym/prywatnym i nie dać się podsłuchać?)
 • Porady dotyczące ochrony majątku (nie tylko pieniędzy)
  (jak korzystać z bankowości online i kart płatniczych oraz odpowiednio zabezpieczyć swoje środki finansowe w banku i inne wartościowe zasoby)
 • Jak zachować bezpieczeństwo w podróży
  (na co uważać i czego nigdy nie robić w podróży: w hotelu, na lotnisku, u klienta)
 • Jak zapewnić bezpieczeństwo i poufność negocjacjom kontraktów/umów
  (oraz jak zyskać cyfrową przewagę nad konkurencją przed przystąpieniem do rozmów)
 • Jak zachować anonimowość w cyfrowym świecie
  (jak w anonimowy sposób korzystać usług online i kupować oraz płacić w sieci tak, aby nikt nie dowiedział się, że za transakcją stoi VIP)
 • Odpowiedzi na pytania VIP-a
  (odpowiadamy na wszystkie pytania i inne okołokomputerowe problemy VIP-a)
 •  

Dodatkowo, powyższą agendę możemy uzupełnić specjalnym modułem skupiającym się na podniesieniu bezpieczeństwa rodziny VIP-a. W ramach tej części spotkania pokażemy jak zabezpieczona powinna być sieć domowa i inteligentne urządzenia, które się w niej znajdują, a także konta dzieci i małżonki/małżonka VIP-a oraz na co powinni zwrócić uwagę wszyscy jego bliscy. Także w sytuacjach “pozainternetowych”.

Szkolenie przeplatane jest pokazami ataków na żywo i demonstracjami korzystania z urządzeń w prawidłowy, najbezpieczniejszy sposób. Prezentacji możemy dokonać na własnym sprzęcie bądź od razu przystąpić do zabezpieczania i poprawnej konfiguracji sprzętu VIP-a.

Zamów indywidualne szkolenie dopasowane do Ciebie

Szkolenie możemy przeprowadzić w naszych salach szkoleniowych w Warszawie lub Krakowie, albo w dowolnym miejscu wskazanym przez VIP-a. Cena zależy od:

  • całkowitej liczby uczestników (dopuszczamy grupy VIP-ów)
  • wybranego zakresu materiału i indywidualnych potrzeb, jeśli istnieją
  • miasta w którym odbędzie się spotkanie

Jeśli chcesz zamówić szkolenie, skontaktuj się z nami telefonicznie: (+48) 12 44 202 44 lub e-mailowo: szkolenia@niebezpiecznik.pl. Możesz też wypełnić poniższy formularz i to my skontaktujemy się z Tobą:

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres e-mail (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane):

  Uwagi? Pytania?

  Akceptuje politykę prywatności

  Znasz jakiegoś VIP-a? Uważasz że Twój manager, dyrektor lub zarząd powinien podnieść swoje kompetencje w zakresie cyberbezpieczeństwa? Prześlij im link do tego artykułu!

  Przeczytaj także:

  Rozpocznij dyskusję, bądź pierwszy... ;-)

  Dodaj komentarz

  Twój komentarz

  Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

  RSS dla komentarzy: