23:24
5/12/2013

* TIME zhackowany przez SEA

Hacktywiści z SEA (Syrian Electronic Army), przejęli Twitterowe konto magazynu TIME i zamieścili apel o… “lepszy opis Syryjskiego prezydenta [red. Bashara Al-Assad’a]”…
Chodzi o ten opis, który jest związany z aktualnymi wyborami “Człowieka roku” przez magazyn TIME.

Nie do końca wiadomo jak atakujący z SEA, wierni Al-Assad’owi zdobyli dostęp do konta twitterowego, ale najprawdopodobniej był to phishing, który stosowali już przy przejęciu Twitterowych kont BBC i CBS w kwietniu, gdzie informowali o (fałszywych) wybuchach w Białym Domu.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

1 komentarz

Dodaj komentarz
  1. […] Armia Elektroniczna nie ustaje w wysiłkach. Po atakach na Skype, redakcj gazet Time i New York Times a także agencję Associated Press w końcu dopadli […]

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: